Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

c4 tuninghoz kell, c3 gyári motornak jó
6206 c4et kellene, de c3-al se lenne baja szerintem
nem rossz árak. Megjegyzem az stsr-t csak tankba szabad keverni.
rezo és a dob szám ugyanaz? mert a rezon ámr elég rozsdás nehezen olvasható
castrol racing vaterán 2200-2500 közt
http://www.formula3000.hu/shop...
Az itteni áraknál nincs jobb. Ajánlom az Elf Xt Tech 2T-t!
Hali!

Váltó olaj és motor olaj vásárlása előtt állok, de az árakkal nem vagyok tisztába.
Szerintetek 1l IGOL STSR 2T motorolaj 4.000 Ft.-ért jó? Itt ha veszek 4l-t kapok egy kis kedvezményt, ami elég jó ilyen kis tételnél, úgyhogy szerintem megéri.
1 liter PROPULSE BV 2 RACING 10W40 sebességváltó olaj 2.600 Ft.-ot megér?
halihó

szivató bovdenje van valakinek eladó?
sziasztok
a főtengely csapágynál a szimering kikophat anélkül is hogy rossz lenne a csapágy? és esetleg valaki megtudja mondani hogy 94 es rotax 123 blokkhoz milyen főtengely csapágy kell? előre is köszi a segítségeteket.
talán az olajpumpán kellene állítani, vagy a váltóba elment a szimering
bírja, nincs vele gondom.
aha, hát látni kellene ahhoz hogy tudjunk segíteni. Lehet tök normális, ami nálad már füstölésnek számít. 2t mindigis fog füstölni, főleg hidegen, vagy ha keverve van a benzin(mint a te esetedben).
Üdv!
Nincs valakinek eladó hátsó láncvédője '07-es RSre? Eléggé sürgős...
Ha valakinek véletlenül van, az írjon már légyszi a kisfenix@gmail.com e-mail címre, vagy válaszoljon!
Kösz
A kipufogó végén füstől. Még az a benzin van benne, amivel el lett hozva, Ha jól emlékszem azt mondta hogy 1:50-be keverte. A karbiban nagyobb fuvokák vannak. Bugó gyürü cserét csinált. A levegőcsavart nem tudom, du.megnézem.
1500ért.

probald meg erre a cimre: rsatta@citromail.hu
kipu vége az olajtól füstől:) de ha te kevered és 1:35 körül akkor az teljesen normális, 2T.
1:35 1:40 be keverd szerintem ha a tankba kevered.
Az a sok benzintől füstölhet. Nézd meg a levegőcsavart a karbin, tekerd be tövig, majd 1,5-2 fordulatot ki. Így nem szabadna annyira füstölnie. De még mindig jobb ha füstöl, mint amikor nem
Nekem akkor füstölt így amikor vétel után észrevettem hogy a levegőcsavar koppig volt tekerve...
de hol füstöl pontosan? Milyen arányba kevered a benzint?
Ilyen műszerfalat keresek már hónapok óta!
Ha valakinek van ilyen eladó akkor írjon nekem vagy itt a fórumba vagy ezen az e-mail-címen: zolee012@freemail.hu
Az nem baj ha nem 200ig van számlázva csak működjön!
Cső Atta.
Kellene a fogaskerék de nemtudok emailt írni mert vmiért nem küldi el:S.Mennyiért adnád?
Ok! A kipufogó ettől füstőlhet? Eléggé füstől.
Csak a kipufogócsonk alatt van tömítés, amit a hengerre csavarozol. A csonk-rezó között nincs tömítés, az fémesen tömít, ott szokott kifújni, kend be hőálló pasztával, vagy akkor is füstölhet, ha ég az olaj róla.
Szevesztok! Nem rég kaptam egy rs-t tartozás fejébe. Kisseb gondok vannak vele. Régen csúsztak vele,törve nem volt. Mükődik,jól megy, de egy kis törődést kíván. Nagyon megtetszett, ezért nem adtam el. Ti biztos tudtok segíteni. Amikor be van indítva, füstől valahol a hengernél. a kipufogótömítés az jó, mert azt már cseréltem benne. Keverékkel van használva. A kipufogó is nagyon füstől. Eggyenlőre ennyít vettem észre rajt. (3 hete az enyém)
eladó