Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod öreg nincs nagy arcom de szerintem nem som köze van hozzá az embernek hogy mit írok ki
neked meg főleg nincs közöd hozzá ugyhogy ne magyarázz aztse tudod ki vagyok
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy nincs e valakinek eladó Dunlop D208-a? Első-hátsó gumi érdekelne.
szia!

igen jelen leszek,de nem megyek:)azért mert jelen pillanatban is Adán vagyok.annyit tudok mondani elpzetesben a jegy ára 3napra 1200forintba jön ki ebben benne van kétszeri kaja,szombat ebéd,vasárnap reggeli!a dátuma jóli 15,16,17,18.programok minden nap erotic show,együttesek magyarok közül abcd,zz top tribute band,és sok hazai.a belépő egyben tombola is melynek fönyereménye egy yamaha 600sport túra gép.itt többet megtudhatsz ,ha regisztrálsz a fórumra..üdv széles utat!
O.K. De ha hírdetsz valamit érdemes lenne utána nézni a dolgoknak, hogy ne megtévesztő hirdetést adj fel. Ennyire próbáltam célozni, hogy a 45 lóval köszönő viszonyban sincs. PONT
Juhi neked mindíg ekkora arcod van? Hogy bírja e az rs az arcod nem tudom elképzelni:D
Nem tudod mit jelent az hogy nem tudom hány ló mert leszarom mert egy 125-ös motor nekem nem azért van mert ez kellet hanem mert olcsó volt nekem, vágod?
soti!
érdekelne h mész-e idén az Adai találkozóra...?
De a gyári sincs még 30 se, a tied mitől lenne ennyivel több? :) Max 30 körül lehet szerintem
GP-n mentek vele..
Igazából nem tudom hány ló csak azt írtam oda, de tuti több mint a gyári.
JuhiRS a te rs-ed mitől lett 45 lovas?!
Hello
Neked is írom, hogy a csere"anyag" egy Keeway F-act Racing 2008-as, 50 ccm-s Robesz lenne sok extrával.....
Kp. is OK
Írj a moccodról, és küldj képet légyszi az E-mailemre.
Címem: kis_kreisz@citromail.hu
Szia
Van egy Keeway F-act Racing robogóm, 2008-as, 50ccm, sok extrával....
Ha érdekel írja .... Viszont egem érdeklne a mocid...E-mailben tudsz küldeni pár dolgot róla? kép, leírás, tapasztalat....
címem: kis_kreisz@citromail.hu
Üdv.
de ha mondassz egy konkrét árat rá akkor nekem könnyebb volna elindulni ha tudsz akkor vegyél fel msn re adatlapomon megtalálod
Sziasztok !

Nem tud valaki bal oldali lábtartót.
Sajnos egy kissebb csúszás miatt eltört és meg sem találtam.

A világon nem találok hozzá.

Segítsetek. Köszönöm !
Te akarod megvenni te mondjad menyit érne neked, meghogy menyi léd van rá aztán mondom hogy jóe vagy nem
ha már úgy is eladó félbe kerül a motor
hát te menyit gondoltál érte?
Van egy eladó gyújtásalaplapom is ha érdekel valakit.
Hello

Nem nagyon szeretném eladni ,de menyit fizetnél rá?
JuhiRs a rendszered nem adnád el úgy hogy odaadom az enyém + fizetnék rá?
küldtem mailt... remélem tudsz segiteni
10eft
Mennyiért?