Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az rs-ből maradt 1-2 cucc, 17fogos lánckerék(12ekm-es), henger (22ekm-es) de hibás sajnos, ha valakinek kell olcsópénzért odaadom, hátha valaki valamire megy még vele...
van, atta916@freemail.hu
hogy végre többet? arrow rendszer 36os karbi 160as polini henger de szerintem értelme nincs tuningolni rs 125öt max 1 kipu... megy az amúgy is
Gondolom más a modul, osztókör
gyári áttét
jhpersze nem rs más fogazás:D
csináltattad a fogaskereket?
nekem a hásky megy 14/49-el 160-at
van youtbeon vidi h rs 200at megy... és ugye 17/39 az az áttétel amivel elvileg a legtöbbet megy a moci. bár lehet hogy lehet más lánckereket is szerezni h mégötbet menjen.

de most megy nekem 150et ha meglesz a 17es akkor se fog 200at menni az tuti :D mit kéne cserélni h végre még töbet menjen?
Szevasztok
Nincs valakinek elfekvőben jó állapotú 17es fogaskereke?
Szevasztok az a kérdésem lenne hogy kuplunglamella mennyibe kerülhet?
új rs-re 2006-2010 komplett pályaidom eladó tankborítással
ár 37ezer
06306294424
sziasztok keresek rx 125 höz komplett öninditórendszert vagy öninditós blokkot 92 93 évjáratut.20 377 9746.
csá srácok!
2001-es 125ös Rshez valami bukógomba megoldás?
Naezt inkább hadjuk
64344-es hozzászólásban jól látható a kép.
Valaki tudna segíteni nekem? Olyan kérdésem lenne hogy a power nyelvet most hogyan is kell becsúsztatni a hengerbe, hogy a bowden amit beakasztok az alul legyen vagy fölfelé ?
jah igen ,de ezt én 1999-es rs 125 ről vettem le ami németből jött be ,full tuning volt a motor. jovalt többet tud ezzel a gyujtással mint a gyárival.
a tompitott égő fényverési iránya álítható?mer nekem kb a másik sáv szélére ver
akk ez a tipus átka..
Nekem vadi új akksi van benne és még azzal is elhalványul 1 picit, mint ah említetted, pedig a töltése is jó a vasnak...
szoval akor ez a jelenség csak nálam van?:O
egyébként van még1 aksim azzal is ugyanez
Lehet, h gyenge az akksid!
öszintén szolva ilyen amiota megvettem:D nemtudom h csak naálma fordul-e elő ez a jelenség