Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló enyém is eladó és érdekel csere !
Hello

Nekem vagy egy eladó rs 125 205-ös, milyen cseréd van?
Van 34es ár 15eft
Nekem van
MIért is kell neked féktárcsa,ember?
hello: nekem van féktárcsám 320mm jó állapotu.
ár=12eft
az már nincs meg
hátsó telód jóárban esetleg? vagy valakinek? csak tökéletes kell.
De azért én se vagyok vak... bele is van ütve böszmenagy betűmérettel hogy OIL OUT
Rendesen elbújt a kis hamis :D Köszönöm
Szia a bal oldali dekni alján van egy imbusz csavar. (Az lessz a te embered )
Én nem láttam még konkrétan ezt a csavart, de mindenképp a blokk legalsó csavarjai között valamelyik...Rotax 123ason legalul volt egy nagy csavar...azvoltaz:)
Sziasztok. 98as RS-em van, esetleg valaki lenne olyan kedves és útbaigazítana, hogy hová bújt az olajleeresztő csavar? Mert az előző gazdája valami százéves orosz méreggel tömte. :) Köszönöm
minden alkatrészem 50% kedvezménnyel!
RS125 jobb idom 1500ft
Futura 125 jobb idom 1500ft
AF1 idom(jobb-bal) 3000ft
tankborítás 1000ft
tank 1500ft
Futura farok idom 2ezer ft
AF1 farok idom 2ezer ft(2 üléssel)
első sárvédő 1000ft
eke idom 1000ft
műszerfal 5ezer ft
RS hátsó lámpa 1500ft

stb!
sajnos nincsen
hello
neked esetleg nincs a gömbölyá rs hez való tankod? 125 persze, ha van mennyiért adod?
Helló!
Nincs valamelyikőtöknek 2000-es évjáratú 125-ös rs-hez első féktárcsája?
hali!

Nincs valakinek eladó 32es vagy 34es karbija?
Szia. Látom te se értesz nagyon hozzá..
Nos, röviden. Tank felnyit, (vagy inkább leszed) Aksi kiszed, aksi tartó kiszed, és alatta a hengerbe megy be egy háromszög alakú fém, egyik csúcsán a bowden, a másik két csúcsán 1-1 imbusszala hengerhez fogatva. Azokat kiszeded, és kitudod húzni a nyelvet. Ha nagyon nem megy, emailemet megtalálod szívesen segítek.
valakit esetleg 94 es rs tank csere nem érdekel egy 2000 utánihoz való tankra? vagy esetleg tudok érte más idomokat is ajánlani.
köszi!
bemész egy robogóboltba és veszel. főfúvóka ilyen 4-800Ft szokott lenni. Ha jól megy akkor ne nyúlj hozzá, biztosan nem véletlenül van úgy állítva.
Valakinek eladó gyári fuvokái? Az enyémbe nagyobbak vannak, és szeretném kicserélni öket gyárira.
hello
véletlenül azt nem tudod hogy 94 es rs hez, arrow rendszerrel, mekkora főfúvóka kéne? mert ami most van benne az nagyon nagy és fel se tud pörögni a motor annyi benzint kap ez miatt.
Sajnos elvitték előlem az rs-t azért köszi a tanácsokat