Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És hogy ki ne maradjak a buliból:

Eladó aprilia RS125, hiánytalan, papíros. Ezzel nem kell végigjárnod a rendszámozás maceráját!

RS125
Bőrülés azt mondja Meg immobiliser whehe
Szerintem írjunk ki egy olyan RS hirdető versenyt, hogy ki tud több fiktív extrát felsorolni a mocihoz!

Az enyém hengerenként 4 szelepes, öntisztuló, öngyógyuló a fényezése, van benne grillsütő, meg a kerékmelegítő bele van építve a gumiba :)

"Rendszeresen szervizelt (4000nél legutóbb), "

Ebbe nincs belekötni valóm, csak marha vicces, hogy "rendszeresen szervizelt", 4000km alatt összvissz az 1000kmes és a 4000es szervíz van.. Írhattad volna hogy már 2x volt szervizen, és akkor nem hiszik azt a tudatlanok, hogy 100kmként kell szervizelni :)

Láttam másik ilyet, állítólag 1500kmes 600RR-t vagy ilyesmit, azis "rendszeresen szervizelt" :)) 1500km alatt mégis hány kötelező szerviz van?
nem bőrülés és nem immobiliseres
smirgli. aztán benzines rongyal törölgesd meg, h ne maradjon rajta fém reszelék, kosz. majd nem árt ha kicsit bekened zsirral...
ALKALMI VÉTEL, ennyiért még csak hasonlót sem kapsz! (2008/6, 125ccm, bőrülés, fedélzeti computer, fordulatszámmérő, immobiliser, lábtartó, önindító, tárcsafék (első/hátsó), tárcsafék, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott.) Anyagi okok miatt eladó. A motor csak UTCÁN volt használva, pályát még nem látott. Benne van az összes gyári fojtás (bontatlan blokk, nincs széthajtva)! A rajta lévő fejidomon kisebb esztétikai hiba, de a motor soha sem volt törve. Oldalidom nélkül volt használva, igény esetén + 25-30000ft. Rendszeresen szervizelt (4000nél legutóbb), csak full szintetikus moterolajjal használt, garázsban tartott. Motorikusan és szerkezetileg kitűnő állapotben, garantált kilométer. Szezonra felkészítve, gyönyörű állapotban! 50esként volt használva. Utcára és pályára egyaránt a legjobb választás.
ÁR: 549.000ft
Érd: Tel: 30/9071630
E-mail: rozsa92@gmail.com
az egy síma elektromágnes(power mozgató)
adsz neki +,- 12V tápot, és be kell húznia, ha behúz akkor elektronika , ha nem akkor power "motor"
Szevasztok

Akkusarut, a rá csatlakozó kábelek és a testkábelek végét valamint a biztosítékokat hogy célszerű megtisztítani?

üdv JAMAL
igen, power nyelv rosz berakása utan nem pörög el 11 ig max 9 azt is szaggatva, nekem is iylen gondom volt, roszul volt berakva, most megforditottam és viszonylag erőseb lett, 11 ig elpörög, de ma szétkaptam és nézem a mágnesbehuzóm nem működik:S probáltam járatni a mágnesbehuzot, nehezen de birom mozgatni, ha úgy gyujtom be hogy manualisan én nyitom xD akkor jól dolgozik a moci, de viszont ha nem bántom, nem végzi a mágnesbehuzo a szerepét:S valaki valami ötlet mi lehet a gond? esetleg a power elektronika mehetett el? hogy tom megnézni jó e_?
Power nyelv zárt állásánál nem forogna el 11000-ig elvileg.
Akörül jártam arra elképzelhető, hogy én voltam. Adatlapomon van kép az Rsről, msn-re is felvehetsz.
Zárt állásba be van szorulva a powernyelv a hengerben.
ma vettem egy rs 125 öt 2003 as évj Lenne egy vagyis két kérdésem. ha nem 3-4000es fordulatnál indulok el vele lefullad. jahh és ha megyek vele húz mint az állat alacsony fordulaton is, de amikor eljön az a fordulat hogy powernek mennie kéne nem indul úgy meg ahogy kéne. de érdekes mer leforog 11000ig. Szereintem a powerrel van valami gáz. esetleg ötletek?
előre is köszönöm a segítséget!
aprilia alkatrészek eladok:
Anyagi okok miatt eladó egy Aprilia RS 125. A motor csak utcán volt használva. Benne van az összes gyári fojtás (bontatlan blokk, nincs széthajtva)! A rajta lévő fejidomon kisebb esztétikai hiba, de a motor soha sem volt törve. Oldalidom nélkül volt használva, igény esetén megoldható a beszerzés. Rendszeresen szervizelt (4000nél legutóbb), csak full szintetikus moterolajjal használt, garázsban tartott. Motorikusan és szerkezetileg kitűnő állapotben, garantált kilométer. Szezonra felkészítve, gyönyörű állapotban! 50esként volt használva, de tökéletes pályamotor. ÍRÁNYÁR: 550.000ft
Hívj és megegyezünk: 30/907-1630
E-mail: rozsa92@gmail.com
csak telefonfon vagy e-mail-en vagyok elérhető
hát most épp nemkel mert meg ltt csinláva. de nem örök életü szoval később lehet kell
Nemtán megvetted a volt AF1emet? Annak mért sokat az órája. Asszem RS meghajtó alkatrész volt benne, és azért mutatott sokat..
Helló!
Ha még szükséged van a keresett alkatrésze akkor 5e tudok adni.
70/6231473
34-esből van vákumcsapos verzió?
valaki legyenszivesmegmondani nekem,hogy az aprilia af1 94-es évjárat és az rs 95-ös extrém kilométerórája eggyezi e?
34-es 36-os Dellorto karbik eladók! 15/db
Hengerek 122 123
Blokkok!

70 389 6486
Küldj árat, képet emailbem: romolus@vipmail.hu -ra.
Köszi!
nekem van külön dobom
Homorú vagyok...
A 3. képen lévők közül elvileg egyik sem az.
most milyen kocka műszered van?