Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cagiva Mito Evoval ellehetne verni csunyán
Matusiknak nemtom milyen tuning van a gépén de ideje lenne már valaki jol elverje nekem ez a célom de nem 100 hogy sikerülni fog
ilyen szinüre csináltatom
najó viccet félretéve nekem is az van de viszont siam 125-el nem mentem de szerintem kibaszott jól megy... 4,2-es audit odabasztam vele meg gyorsulása is fasza.. még 140-nél is gyorsul ezért hamar kipörgi a végét viszont...
hát azért 160köbc meg 125 köbc között van különbség legjobb tuning alap...
ezen felül annyi tuningot kap még amennyit a pénztárcám enged...
De hamár egy csomóan ezt rakják fel akkor csak tud valamit??? vagy csak az hogy olcsóbb mint a gyári aprilia henger????
voltam már sokat nézöként de még nem volt szerencsém beállni mert széria 125el nem állok ki hogy egy csaj elpicsázzon
többet zabál
olyanra akarom mint az uj ducati festése full piros fekete elsösárvédö fehér oldalcsík Alice matrica meg fekete felni piros felnicsikkal
nah valaki mondja már el nekem mi a olyan kurva nagy szám egy 150-es polini hengerben
hát szentem csak a fekete áll jól neki meg esetleg a szürke de nekem a fekete Tetsuyás jön be fehér felnicsíkkal! és eddig voltál madarason??? eredmény??
Nekem a Piros-Fehér összeállítás teccik

De az se rossz ha feketére nyomod és mindent amit csak lehet lepolírozol és hozzá még fekete ülés+sötét szélvédő ....
ja direktszürö és tüelektrodás ngk de ez nemtul lényeges
ItalyCorse az előbbi kérdés neked ment amugy
motortuning annyit takar hogy kap egypolini hengerszettet meg egy arrow rendszert és egy 34es dellortot
96os egyel a lekerekitett seggü elött
és egy évjáratot tudsz mondani?
Megszabad kérdezni mit takar ez hogy motortuning vagy ez titok???és menniyre várható a motor teljesítménye hátsó keréken???
fekete volt képet nemtok de biztos láttál már Rst
ha esetleg mutatsz képet róla
Huu nagy gondba vagyok nemtudom milyenre festessem az RS-t szerintetek milyen szin állna jol neki jövö hét szerdáig ki kell találnom épitem a gépet jövöre kunmadarasra és valami fasza szin kéne neki meg sok matrica... ha tudtok valami jo szint please osszátok meg velem motortuning folyamatba van...
mennyiért? Engem érdekel.
vkinek 50es arlen ness kabi?