Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerviz ráér később is
na mind1, nagyon nem akarsz te soha pályázni
Most voltam szervizbe nekem átállították az elektronikát szó nélkül most már ad gyújtást :-)
minek kell úgy írogatni ha nem tudod miről van szó?
nem bántásképp, de kérlek olvass vissza.. a fojtatlan elektronikám a mociban van, a fojtott kéne, hogy el tudjam vinni kötelező szervizre a mocit...
peace
Tyt: Minek az elektronika??? Nem kell engedni 9000 alá és kész Ott meg már mindegy h megtorpan-e vagy sem
dettó... de ettől függeglen mocival fogok bemenni szegedre, van 1-2 intéznivalóm...
Persze h mikor szabadnapom van akkor beborul az ég is
elektronikám még mindíg nincs meg, pedig mostmár nagyon kéne szervizbe vinnem a mocit... pénzem mégúgysincs
látom tyt pakoltál új képeket....
jövőhéten sem jössz e-ringre?
hát nem tom a 160as hengeren én is filóztam de multkor euroringen rájöttem h nem kell. célegyenesben kanyar után kigyorsításnál hajszálra ugyanugy ment a gép mint jamal-é. azt mondta visszont az övé alulról jobban tol. mivel pályán ugyis 8000 felett vagy, szerintem tök felesleges. nekem.
Egyszerű: Legyen Aprilia RSW 1000 Mille R replika olyan mint az én Gilerám volt az nagyon disznó lenne szerintem! Balusk8 Mille R-jének van még ilyen fényezés
Vagy van itt egy pár kép ezek a színek is nagyon jók!!! Pl 2004-es Motogp színek!
Z3 kitalálta, k510i... (honnan tudtad? )
"csak" 1,3 megapixelesek a képek.

amúgymeg nem tom melyik kolléga kérdezte hogy kecskeméti vagyok -e, hát nem :) nézz bele az adatlapomban.. a Natixnál vettem, amúgymeg Hódmezővásárhely. nekem megéri feljárni kecsóra szervizre mert legalább jót mocizok :D
N joccakát mindenkinek apriliaPOWAAAAAAAAA!! jo 7végét vigyázzatok a vasakkal...
Hali mindenkinek! Szeretnék most vásárolni egy rs 125-öt smk-ként. Szerintetek érdemes lenni belevágni vagy jan. 1-től rendszámozni és bevizsgálni kellesz az smk-kat is vagy nem tudtok valami konkrétat? Fontos lenne mert mások is pályáznak a mocira viszont nem szeretnék feleslegesen mocit venni aztán meg alkatrésznek eladni mert rendszámozni kell....
Vélemények???
(ha lehet konkrét. biztos dolgokat írjatok már mert sok pletykát hallottam)
Üdv.
powert is hozzá kell majd állitani meg az áttétel még nemtudom h milyen lesz ja és még membrán is kell kész anyagi csőd...
meg leptél nem gondoltam volna hogy enyit tudsz
van egy ismerösöm aki ilyenekkel foglalkozik vagyis ilyenekkel is a hengert ö intézi az 1 gyürüs dugóval nagyobbat forog a motor de igy kevesebbet bir... kipuff nyilást és felömlöt plusz a dugó ablakait is meg kell piszkálni egy kicsit
nah és ki fogja neked kireszelni????mert azt nem csinálják minden utca sarkon tudod egyáltalán hogy mit akarsz reszelni???meg azt megkérdezhetem hogy az egygyűrűs dugónak mi szerepe a tuningban??? mert mintha az jönne ki a szavaidből hogy nem teljesen tutod.
nem kell hozzá sok ész
megveszed a boltba a hengert elviszed kireszeltetni ujranicasil bele a dugasz kész ...
nah majd ha ezt a te álom hengeredet sikeresen összehoztad szóljál
és szerinted a kinyitott 160as 1 gyürüs nem veri el a 125öt???
Nem mondta senki ott 2003-óta senki nem ment szinte 125 ccm-el az is biztos
ezt miből gondolod??
azt ne mondd h a Matusik 125 el megy
ez nagyon jó vicc volt
Igen a legjobb tuning alap a 160 ccm???? ezt ki mondta neked??? Szerinted a nemzetközi bajnokságokban használ valaki 160-as hengert???mindneki 125-el megy az él boly egy gyürüs reszelt 125-el ami agyon picsázza akármelyik 160-ast