Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert miért pénznyelő? Jogsi sokáig tart... nyűgös... gixer meg nemsokáig van már itthon!
kuplungondok.. hernyotengely vmi a neve kinek van elado?
nekem van 2db rezóm ha érdekel
ki beszélt itt 30 ezerről? 80-100közötti összeg
A 30 ezres rendszámozásról már le is mondhatsz.
Jogsi olcsóbb lenne mint egy ilyen őőőőőő pénznyelő.
És ott a gixxer.
Igazából nekem arra kell h néha ki tudja mozdulni mocival. Ugyan Itt van az RMZ, de annan csak 2 gázállás létezik. vagy húzod vagy nem.
Erről vki vmit? http://www.kepesmotor.hu/april...
Hajol látom a balos kormánycsutka nem kicsit görbe...
haveromnak itt volt 400ér egy fasza 2001es, arrowal meg 160as hengerrel. papirosan.
érdekelne valamilen sportrezó rs 125 re, aki tud olcsot az irjon pls:)
Smkp-ra nem kötelező a féklámpa, sőt a fényszóró sem. KRESZ szerint elég lenne egy biciklilámpa is rá.
van ilyenem is
Eladó!
Rs 125-re gyári szép állapotú koplett kipufogó rendszer!
ha akar a rendőr úgyis beleköt mindenbe. amúgy én nem akarom 50esként használni max pár hétig amíg elintézünk rá mindent. Felénk a rendőrök igen érdekesek. ha nem száguldozik az ember a városba akkor nem igazán szólnak érte. (a normálisabbak) az a poén hogy eddig szhelyen amióta az eszemet tudom miton v rs-en még sose volt rendszám (125ccm) igazából annál feltűnőbb nincs amikor az ember bandába motorozik és 4 tök ugyan olyan motoron 3on van rendszám 4.en meg nincs.
Rendszerint azt azért fel szokták fogni, ha az ember hosszasan nagyarázza, hogy ez tipusszám, annyi erővel 551 is lehetne a mtricán, ettől még nem volna 551ccm.
Persze, aki direkt gecizni akar, annak nincs más mint hogy jelentsen fel, ha tényelg megteszi, csak hülyétcsinál magából.
mindegyik gyárilag xenonos autón van lámpamosó.
ez így van, engem is egy párszor megakartak büntetni mert 51es!
olyat röhögtem!
a másik, hogy nem működik a féklámpa, aztán hogy bicikliken is van már!
mondom mutasson egy 28as bicajt amin világítás van, nemhogy féklámpa!(és a Babettán? az is smkp)
2éve volt 5ezerre akartak lehúzni, leleményes voltam, ezért megúsztam egyébként benéztem volna!
mucsán az 51es simsonról sem, mert az íkufájter fakabátok szerint az 51ccm:)
Már a cbr 125 ről sem hiszik el hogy 50 es pedig az tényleg bicikli.....
-nem
Jardok mennyire vágják le ezekről a motorokról nem nem 50ccm?
320ba, nem alkudoztunk sokat. igazából első ránézésre egy új gumi kell hátra más gond nincs a motorral. Igaza van Tyt-nek hogy azért olcsó mert nincs rajta renszám, viszont én körbejártam a dunántúlt 300km-es körzetbe és majdhogynem nemtaláltam 400alatt nemhogy működőképes motort de még szinte szart se pedig mito evokat is nézegettem. ez a motor hiába 320 új gumi +30 rendszámozás lesz vagy 100rugó...
Bakker. Mennyibe sikerült elhozni? :)
megvannak hozzá a papírok. nagybátyámmal néztük meg a motort, ő 5évig hozott be olaszból motorokat és aztmondta hogy a papírok megfelelnek. már meg nem tudom mondani hogy mik vannak hozzá.