Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Titka: ok de vedd meg jövő héten, hogy tudjál jönni aztán hétvégén euroringezni... tetszeni fog!
ja és nem vagizásból, de telóval készültek
pár kép, akit érdekel nézze meg..
my RS - feel the sunshine
Joh bassz vágom
bencce: ez nekem szólt?
na megnéztem a shoxx bőrruckót nagyon zsír valszeg vétel lesz belőle (nyugi bence szürke-fehér-fekete - bár a bukómmal úgy fogok kinézni mint egy idióta).
Ma sikerült első fősulis órámról kirohanni mert bennthagytam a motorban a kulcsot
most pedig újabb főiskolai kötelezettségemnek eleget téve megyek bahnhofba
Hajdúszoboszlón van
okkké... és helyileg hol van ez a kipu?
Még ma este ha sikerül elérnem
okké.. mikorra tod mert sürgős lenne
Zsír állapotú árat most nem tok mondani mert nem az enyém hanem haveré.Azért akarja elpaszolni mert beújított egy hosszú DLR-t az SP rezóhoz.Majd megkérdezem hogy mi pénzt kér érte.
mennyiért lenne és milyen állapotú?
hát hallod Bármit csak Mito EVO dobot ne rakj rá mert az kurva gusztustalan amugy a 99-utáni RS50 dob simán jó rá,amugy menyi pénzt szánsz rá mert lehet tok egy ALu Giannelli dobot.Ha érdekel szólj.
azt tom hogy az nsr-re való arrow jó rá
gondolom hogy igen mivel majd nem ugyan az
Yaya mégegy kérdés... mito evo dobja jó lehet az rs-emre??
sok sikert
áhh addig szerzek.... remélem
dehogyis... de jövő héten jamal euroring.. ha lukas lukas... jössz azzal.
rs50 vége jó rá??
Srácok kéne valami használt kipufogó dob... de azé valami jó állapotú... Körülnéztem motorline-nál hátha van nekik raktáron mert írták hogy van náluk 10-30 000-ig arrow és giannelli dob carbon vagy alu borítással... ma felhívtam őket és októberre lenne csak. Szal aki tud valami jó dobot az szóljon... sima alu is jó csak télleg ne legyen gány kösz
Az egyetem mellett lakom 23 éve! De a kaziban szoktalak látni de nem nagyon vegyülök! a motorod ismerős! A Matu meg Duca ismer ha gondolod kérdezd meg ki vagyok! Na csá! Ha van motorod tekereghetünk!
Jó hogynem írod le h csabai vagyok de te nem mert se motorod nincs és nem is jársz sehova tehát csabai címed sem
Ja csabai vagyok!!! Nem vagy nekem ismerős gondolom nem nagyon jársz sehova. Amugy ismerős a motorom?? Nekem még a motorod sem ismerős Merre laksz?? Magdolna-völgy?
Mikro, hát az kurvajó, bár én magyarul tanulom... eddig annyira nem gase... menedzsment + marketing is állat, de a kalkulus hát az vmi nagggyon borzasztó :(