Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rezót takaritsd kia fojtásoktól meg a katalizátoroktól vayg vegyél nyitott dobot, meg az elektronikábol is kikell iktatnia folytást
Hali
Valakinek Rotax 123-ba való gyújtásalaplapja nincsen véletlenül elfekvőben?
Misoc?

Köszi
Sziasztok.
Érdeklődnék nincs e eladó főfékhengeretek?
2008-as 2900km, kereskedőtől. Arra mit tudsz mondani hogy nem akar felpörögni? vagy csak nagyon nehezen
rálehet hagyni. ha motorozol amjd ugyérzed, h amerikában vagy

am szalonbol vetted? hanyas évjárat?
Hello!

Vettem egy új Aprilia rs 125-öt és lennének kérdésem vele kapcsolatba. Ha valaki hozzáértő felvenne msn-re azt meg köszönném, mert nem tudom pl, hogy mi a rákért nem akaro 6-7e-nél többet pörögni? Jah és nekem MPH van KMH helyett :( ezzel mit lehet csinálni?
Kösz most az nekem sok egy kicsit ! (esetleg ha a fogaskoszorót a régiröl át tudom rakni ?)
hehh technikai probléma történt... most jött meg a mailed, délután valaki másnak irkáltam

küldtem képeket + árat
ha érdekel nekem van fogaskoszorú nélküli:12eft
fogaskoszorus, 3 fog hiányzik a fogaskoszoruból:15eft
Valakinek olcsón nincs egy 123 as lendkereke ?
szia! a második képen van egy karbi szétszedve,abból az úszót mennyiért adod? köszi!
2t powa nekem nem jött mail..vagy még utazik.
ment a válasz

és bocs, de a tartórol csak holnap tudok képeket küldeni. a dobról megy még ma.
irtam mailt
2t powa irj számot hivnálak a dob miatt msn nincs..kösz
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek elfekvőben '99-'05 közti tankburkolata?
Akár törött, vagy repedt is tökéletes volna a feladatra.

20/331 03 70
balint.farady@gmail.com

Köszi!
felvettelek msnre...
aha jók lettek a lábtartók! köszi
látom nem érted mit mondok....
nem a tisztaság a lényeg itt amiről beszélek, hanem hogy pl:levegőszürő egyik füle levolt törve, plexit dobhatom ki a picsába, teló hegesztés=0! ilyenek, érted? amugy ha ez neked jó hegesztés akkor..:S! ja és én kivettem neked a tanksapkát nem pedig azt mondom hogy "jaj hát nem biztos hogy most azt kiveszem" , na mind1! és csak is az bosszant hogy én becsületesen elküdtem mindent, te meg nem nagyon! na heló
jaa mostmár vonzóbb a menyecske, családtag akarok lenni
Lábtartók jók lettek?
mennyi a dob?
Kis Tuning
Kinek pap kinek papné ! nekem nincs időm pucolgatni esetleg ne waxoljam ki ?
nem arról van itt legfőképp szó hogy most kivna pucolva vagy nincs hanem az állapota annak az alkatrésznek, és nem is az hogy most te roszz álllapotba elküldöd, de legalább mondta volna el h milyen, és mire számítsak!, nem pedi jó ez jó az! tudod nálam ez nem fer! (sztkm, mésoknak sem)akinek akármit én eladok én arról tájékoztatom a vevőt hogy mire számíthat, milyen az állapota! erről ennyit, mert én nem akarok átbaszni senkit! na mind1 én nem szeretnék veled további "kapcsolatot" létesíteni! itt lezárom a témát! heló