Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elhozod hozzánk mondasz pár tippet hogy legyen vagány és mi vagányra megcsináljuk
vinni kell
hello engem érdekelne hogy hogyan is müködik ez a farok idom készítés mert van egy ns 125 r-em es most csere
éltetem ki a kocka lámpát előről és hogyan lehetne a hátulját meg csinálni hogy vagány legyen
08 as r6r-hez lehet kellene nekem egy plusz idom. Van mintátok vagy vinni kell?
okés
köszi az infót
lenne jó idő akkor már kezdeném is
Mindent megtudunk oldani, persze attól függ mit jelent neked az a pici pénz. Alaphelyzetben a farokidom üvegszálból 10e FT. Szóval ennél tuti több lesz, és nem csak pénzben hanem időben is ha egyedi kell.
af-1 re valami jófféle púposabb pályásabb faridomot össze tudtok hozni picipénzből?
Kinagyítva az abenyomódás is csini:)
Közé szorult egy százas szög?
Mit használ Arol 2T?
Az fel sem tűnt neki, hogy forr a henger? :)
Postás arra panaszkodott,hogy lassú a gép:)
csáá

amikor én járattam úgy csináltam hogy az első 100km-en 1:20as arányba, majd 1:25ös arányba járattam. Én személy szerint:
500 km 5000 rpm
1000 km 7000 rpm
1500 km 9000 rpm
1500 km után meg végig leforgattam
nincs
Csáó
végeztem a blokk felújítással(full generál)
Új hajtókar,csapágyak,dugattyú stb stb....
Olyan kérdésem lenne hogy lenne a legjobb bejáratni?
(alapjáraton,mennyivel menjek,mennyit,hogy keverjem az olajat,mert a különolajzásnak vége)
kép van?:)
Egységesen 50ezer minden motorra.
csáó.
az újfajta rs hez mennyi egy új pály idomszett nállatok?
Csáó

Ha valakinek kell pályaidom üvegszálból, vagy a gyári idomon van valami amit javítani kéne akkor bátran szóljon. Ezek mellett fényezést is vállalunk nem csak idomra hanem felnire is.

MSN: jamal@freemail.hu

Email: jamal1@citromail.hu

üdv
szatuna.hu
Hahó! nekem 97-es rs-hez kellene plexi, lehet után-gyártott és használt is, csak jó állapotú legyen. Meg esetleg külön fordulatszám mérő óra, ha lenne vkinek
van gyári is
Igen, veled már beszéltem :D

telefonon, de neked akkor még csak a versenyre volt, és nincs meghajlitva, igaz? :)
Setup Vision 44es csizma szintén eladó, 5ször ha volt rajtam, non szép állapotban,nincs is még betörve, boltba 30 ropi , kellene sürgősen pénz,szóval 17ért elvihető,v krossz csere. email/msn: bojtorbalint@freemail.hu , mobil: 0630/385-5381
nekem van....
20/5140810
Hali, engem 2001-es Rs re plexi érdekelne, írjon akinek lenne :)