Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! a nagyvas.hu-n találsz hozzá egész emberi áron markolatot!
T. Krakkai! Én tényleg nem szeretnék beleszólni senkinek a dolgába, de én is láttam, hogy miket küldtél eddig a Csaky04-nek! Az, hogy csere, az nem azt jelenti, hogy ő szinte kifogástalan cuccokat küldd neked, te meg csak ien szedett-vedett vmiket... Az a plexi csere is szerintem nem igazán volt fer... ha meg elcserélek vmit, vagy elküldök vkinek vmit amit megvett tőlem azt egyrész küldöm neki, ha megígértem(power), másrészt pedig lemosom és nem nem úgy küldöm, ahogy a motoron találtam! Szerintem így lenne igazán tiszta a dolog! Én ezzel nem akarlak se bántani se semmi, csak szerintem neked sem tetszettek volna ezek a cuccok, ha úgy kaptad , vagy vetted volna őket! Én legalábbis így gondolom! Mert te ha jól láttam és jól tudom, nem igazán ilyen minőségű dolgokat kaptál! Csak ezt akartam mondani! Gondolkozz el rajta egy kicsit! ...
most olvasom.. Milyen Józsi húga?
elérhetősége van a lánynak? milyen motorja van? ismeri valaki?
makra emil a nevem

jaja baliban láttam
Sexy bitch
Bali ?
jaja nagy gyúrós. Itt tanul Bp-n
am. neked mi a neved ?
látásbol ismerem, nagy gyúrómester
1-2 szer láttam a szorakozohelyen ahova járni szoktunk. meg pár barátom van vele jóban.
Zenta -n, Bata Csongor-t nem ismered ?
tiszta , igényes , sérülésmentes , alighasznált gyári kipurendszer továbbra is gazdát keres. rezoban 1000 dobban 3000 km van .
Dehogy fogok itt irkálni :) most mer nincs kipucolva egy dolog az már szar ? (Ezt nem mondtad)
helo krakkai!
megjött a csomagod! mit ne mondjak elég gyér... kemény egy hátsó lámpa meg amit én küldtem(kölcsönbe)! hát nem erről volt szó szerintem!
és csak azért irok ide mert kibaszottul felhúztam magam ezen az egész csereberén hogy én mindent elküldök neked normálisan, és te meg itt tiszta igénytelenül :S ! Arról meg ne is beszéljünk hogy miket, és milyen állapotba küldtél!(ja és nem is azt amit megbeszéltünk) de több ilyen nem lesz! az én szemembe te egy nagyon igénytelen és megbízhatatlan ember vagy! nem érdekel mások mit mondanak, ez az én véleményem! Lehet másoknak normálisan küldöd a cuccokat, de nekem kurván nem! gondolom most jön a te szöveged is...! ezt azért irtam ide, nem pedig msn-en hogy, mindenki levonja a tanulságokat! szép napot...!
Hali Markolatot hol lehet kapni?
az lett volna a kérdés, h mijen telok ezek, de közben már kinyomoztam. azért kösz!
látom a képeket.De mit a kérdésed?
elküldtem
xenon? autómata(!) magasságállító és mosó is kell, akkor rakható csak be.
ez mind ami képne van 50eft elvigető rengeteg minden van az hivjon aki el is jöönn érte és csak egyben eladó.
érd:06705377495
Aprilia rs 125 extrema- af1 bontott maradék alkatrészek egyben eladó.
ár=50eft
am. kocsiknál is van ilyen megszorítás tán, mert akartunk mi is rakni bele és azt mondta a boltos csávó h. azokba lehet utólagosan rakni, amelyiknek van lámpamosója gyárilag...hivatalosan
És hozzad a csupaszra bontott shtil-edet is
06308673199
Pontosan ezt probálom elmondani 1 es embereknek
Mi lesz szombaton?