Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen plexik vannak ha érdekel valakit
Pirelli Dragon supercorsa illetve Pirelli Diablo Supercorsa gumik!
Ár: 25000/garnitura..
első hátsó külön is mehet!
hívj fel és mondom mik a lehetőségek!
06205140810
keresd a motorgumik topikban brian-t
Üdv mindenkinek!
Tud valaki használt, de jó (pl kevesett pályázott) 180/55-ös és 120/70-es 17 colos sport gumit valami baráti áron?

Csak mert régebben tudom, hogy volt ezen a fórumon olyan aki foglalkozott ilyenekkel.

Köszi, bye
Van 2 hátsó gumim, az egyik 150-es a másik 160-as, eldurrantani vagy füstölni éppen még jók. Fizeted a póstát + 500 Ft és viheted mind2-t
mivel járatsz ezért nemfogod forgatni 7-8 fölé ezért bőven jó a sima keverék bele maxx egy hangyafasznyival több...
de ha logikusan végiggondolod hogy nemfogod ugyse szétforgatni akkor elegendőnek kell lennie...
Inkább tel plexi ügyben!
Nem baj csak ne hajtsd meg nagyon!
Van arra is!
okés,köszi
de már biztos nem fogom át téliesíteni
ugye abból nem lehet gond hogyha 1héten 1-2szer kimek vele 1 rövid körre?
a legolcsóbb
06 utáni rs-re nemtudsz sötétített plexit?
Csak ujat tudok milyen kellene?
Hello plexid nincs véletlenül 2002 es rs125re?Ha van mennyi?
Hideg... karbi...
Nekem még mindig van!
sziasztok!
olyat tapasztaltam ma a hogy mikor megyek és elkezdek lassítani(megállni).Az alapjáratom NÉHA elég magast,ez olyan 2500-3000-t jelent!olyankor kicsit megszivatózom és visszaáll szépen 1000-1500közé és tartja is!
Ez mitől van?Csak a hideg miatt?vagy nagyobb a gond?
szimering?vagy csak karburálás?
ha ügyesen meg tudod csinálni, akkor szerintem igen, mert sokkal tartósabb lesz a matrica.
Sziasztok!
Újramatricázás után érdemes lakkozni az idomot, valakinek tapasztalata a témában?
Bence az idomokat mivel küldted el mert még nem érkezett meg. Vagy mit mondtak kb mikorra lesz itt?
Bocs csak nem láttam eddig a válaszod! Képet holnap teszek fel ahogy a motoron van!
ja de idén tuti mindig ott leszek :D
Miért akkor te milyet ajánlanál? Egyébként nem magamtól találtam ki hanem egy aszalósnál tanult szerelő mondta. De engem is érdekelne hogy akkor azt hogyan is kéne keverni mert tavasszal nálam is aktuális lesz a járatás.