Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csácsá!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy mi a felhasználónév és a jelszó ide? Szervizkönyvek
aprilia rs 125 1992-2005ig maradék alkatrészek:
idomok-elsőtelo-müszerfal-öninditó-se
gédváz-kapcsolok-elsőfék-

1999-től :oldalidomok-gyujtás-müanyag fogaskerekek blokba,
öninditó,bendix,jeladó,deknik,......
Csáá

Pontosan nem tudom megmondani, függ attól hogy menniyre van széthullva. Irányadásnak: az árlistánkban a javítás pótlással 10eFT / idom
94-es Extremához nincs valakinek kábelkötege?
oks! most nem érek rá mennem kell! de majd estefele irok e-mail és ott megbeszéljük!üdv
Nekem van!
ha normálisan viselkedsz nem feltünösködsz és kerülöd őket akk remélhetőleg nemlesz problem
nem vereted a városba szépen nyugisan közlekedsz
ja meg nekem is kéne az enyémre hátulra mert a tartó konzol az megvan csak az a kis "lenyitható" lábtartó része nincs ha van valakinek az irjon! köszi:)
csáó! utas lábtartóra gondolt:D csak nem irta oda!
Mi ez tehergépkocsi vezető? Barkas? Zsukk? Zil? :D
Utas lábtartóra gondolsz mert az vas... vagy a soför lábtartó?
Sziasztok! Nincs valakinek aprilia rs 125-re lábtartója, a vassal együtt?:O
Helló!
Sztem senki sem fogja díjazni az 5leted! Először is, ha kiderül nagyon lehúz6nak, mert sok szabályt hágsz át: jogosítvány nélkül vezetsz (nincs A1-ed), jól lát6ó rendszámtábla nélkül, okirat hamisítás (az adás-vételiben 50ccm-nek van írva a valós adat helyett), adócsalás (nem 125ccm k5elező biztosítását fizeted). Ha 1 baleset résztvevője vagy (ink ne l1él), akk szinte biztos, h ezekre fény derül, mert nagyon átnézik a gépet. A legtöbb 25ösnek nagy kasznija van és már azért +állítanak.
Ezek után döntsd el, h +éri-e! Habár sztem vannak olyanok is, akiket még sosem kaptak el ilyesmivel, de az rendőri jóindulaton múlik vagy a szerencsén.
Széles utat!
Üdv mindenki!
Olyat szeretnék kérdezni (neharagudjatok rám, de ezért regeltem hogy megkérdezzem a véleményetek ), hogy nektek mi a véleményetek a nyolcadliteres motor használatáról 50es papírral?
Sajnos nagyon jól jönne, ha nemkéne a jogsit fizetnem, és már tapasztalt motorvezető vagy, nemisazzal lenne a baj, hanem minden mással .
Előre is köszi a válaszokat!
mi ez a csend ?
Ok hétfőn feladom smsbe küldd el a cimed!
Teljesen új blokkom van am kellessz a hűtő fel tudod adni hétfőn ? majd felhívlak estefelé mer akkor ingyenes ok ?
Jólszól! Kár lett volna elbontani! Csak egy plexi kéne rá mert elég gáz... Főtengely is fel lett ujitva?
Sziasztok feltöltöttem a felújítás utáni 1. indítást! (ha van kedved nézd meg ha nem tetszik szavazd le :D) http://www.sportmotor.hu/motor...
sziasztok srácok
megúszta a gép a "sufni" tuningot
találtam helybenn 5k-ért 2 blokkfelet szal fain lesz,már össze is van rakva

azt mondta a szerelő h 98-as benyával hajtsam,
ti milyennel mentek?és erre mit mondtok?
Jamal!

Írtad a gixer fórumban, hogy foglalkoztok idomjavítással!
Van egy ex Talmacsi Gergő fejidomom meg hasidom hozzá. Kicsit le van bombázva ki kéne kenni belülről újra szerintem. Ez mennyiből állna meg kb?
www.rsvforum.com
Szárnya alá vett minket az Aprilia
igen, ma beszéltem keresztapámmal, megjött, mindnen rendben! kösz
Megkaptad a dobot?
128-as Rotax blokkja van valakinek eladó?

http://www.youtube.com/watch?v...