Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi már látom a képet, csak lassan töltötte be...
Helló! Extremaé másként néz ki sztem. Küldj róla képet!
bocs képet nem tettem:)
csáó
nekem ilyen kapcsolóm van! extremán volt! ha kell 2000+posta! igy ahogy képen van (bovden és vezetékkel együtt)
Köszi papa!

Akkor még annyit mondj meg, hogy merre vagytok megtalálhatóak és egy e-mail címet is dobhatsz.
Kb. 1 hónap múlva lesz aktuális a dolog.
Helló! SZÍVATÓKART KERESEK! 2003-tól 2010-ig gyártott RS 125 kormánykapcsolóra!
KOMPLETT BALOLDALI KORMÁNY KAPCSOLÓ IS ÉRDEKEL szintén 2003-tól 2010-ig kék fénykürt gombos kép róla lentebb...
Vkinek a cuccok közül bármi van vagy, ha tud olyan személyt akinél találok értesítsen a: somodibence@vipmail.hu címen! Előre is köszi a segítséget, nagyon fontos lenne!
Kép a kormánykapcsolóról:
tudom, nem volt idömfoglakozni vele....de sok használható dolog rejtözik a koszos alkatrészek közt.........
noisia reg törölve...ez az új, Balogizoli miatt
Jólvan már nah
Az egészet? Már ígyis egy Aprilia bontó a garázsod.
Tudom, elolvastam, csak sürgősen kelett volna
Ha gyári a blokk, utcán használod és nem szivattyú adagolja az olajat, felesleges túl sok olajat beletenni az üzemanyagba. Az 1:33-as keverékkel csurogni fog ki az olaj a kipufogó végén... Inkább jó minőségű teljesen szintetikus olajat használj. Ilyen pl Agip Racing, Igol STS-R, Motul 800, Elf Sport2, Castrol K997. Ezekből az 1:40 is elég lesz.
azért valld be, nem ez a legjobb reklámfotó
Asszem gyárilag 95-öst írnak hozzá, a keverék meg inkább 1:33.
hello
vannak:idomok,telok,sárvédök,hütök,kipufogó,faroki
dom,eke idom,felnik,fékek,ülések,müszerfalak,vilahid,van még rotax 123-as blok is hozzá ami be szar fötengely,memránok,váltok,kuplungok,öninditok,bendix
ek,kapcsolok,
henger sérültek,.........stb rengeteg minden van ha érdekel össze szedek mindent és vidd el jól jársz velle sok minden hasznos eladható dolog van csak nincs idöm rá.
egészet ami itt felsoroltam=50eft oda adom.
érd:06705377495
email

atta916@freemail.hu
Nah az jó lenne ha meg tudnánk dumálni msn ed van ?
nekem van hibátlan rs 125 első sárvédőm, 3e Ft.
helló engem egy sárvédő érdekelne de ha úgy van és mondasz egy törhető árat átveszem az egészet !
én mikor hanyas 98-95-evoneo de mindig 35 ös keverékkel !
halihó
mivel hajtsátok a gépet?mert nekem azt mondta a szerelő h 98-assal kell,meg 40-es keverékkel
Írj egy mailt és elküldik! Időnként változik.
csáó! nekem is van kábelköteg és más cuccok is! ha érdekel MSN!(adatlapon)
Ha minden igaz lesz egy 125-ösről extrema hűtőm, vizet nem engedi türhető állapotban 10eft-ért. ha valakit érdekel keressen
Ha érdekel nekem van kábelkötegem, adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz