Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legjobban akkor jársz ha veszel 1 et nálam van is egy türhető áron !
Melyik dob maradt még?
hali mindenkinek!
rakok össze egy rotax 123-ast és úgy jártam h megkellet hegeszteni a forgattyúsház alját,ez meg is lett szépen csinálva csak annyi a baj h 0.5mm rés van azon a ponton(alul)és 0.5-ös a tömítés is.

adtam neki egy kis tömítőpasztát is(pirosat)
összeraktam,öntöttem bele egy kis olajat,mondom majd következő nap beleteszem
tenném bele látom h olajos a heggesztésnél
mit kéne ennek csinálni?

NEM arra gondoltam h vegyek két úk blokkfélt,mert semmmi kedvem megint szédszedni,meg a papiron a motoszám rajta van

Valami speciális ragasztó jó lenne ha tudna valaki

Ui:boccs mindenkitől h ilyen regényt irtam
A búgócsiga pörög te hülye gyerek,a főtengely gondolom tudod forgó irányú mozgást végez, mr aprilia főszerelő.Pörögjél arrébb.Még te pörögsz ha felrúgnak.
1 kis reklámként tudom ajánlani az enyémet is :D a 2 ár között van :D
igen arra való (ma adtam fel postán 1van már csak...)
Kompresszió van? karburátor beállitás is lehet! Terhelve vagy terheletlenül pörög 10ezret?
Ha jól látom a középső dob 2003 körül RSről való... Mennyiért adod, úgy néz ki érdekel?
Akkor vmibe csak egyet értünk
Az biztos...700 rongy ide vagy oda.De inkább ide!
Nem azt mondtam hogy nem vennék de 700e ért? A mai világban ?
Most az hogy más által húzott az nem feltétlen jelent rosszat..te össze kevered ezt a más által tönkretett-el.Ha kicsit is értesz hozzá mikor meg nézed kipróbálod stb meg tudod állapitani hogy milyen állapotba van a motor és érdemes e megvenni.
Hát nem tudom ti ehhez mit sziltok de hogy más által húzott motorért én 700e edjak ki a kezemböl kizárt dolog
A szimeringek is jók! Full tanácstalan vagyok valami tipp?
A poweren meg mit tudok csinálni azon kívül, h kitakarítom ellenőrzöm az elektronikát meg megfeszítem a bovdent, ja és működik a mágnesbehúzó is?
Legolcsóbb legszarabbat vedd meg.
Üdv!
Neharagudjatok hogy ilyet kérdezek itt, nemszokták értékelni a hasonlókat ,
De szerintetek ez mennyire jó vétel?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprili
a_rs_125-3490299
Ha esetleg úgyalakul hogy ezt nembírom megfizetni (még a télen esik meg a vétel :D), akkor még ezen gondolkodom:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/a
prilia_rs_125-2735101

Persze tudom hogy megkéne nézni
írtam mailt
2002-es RS 125-höz keresek első lámpát komletten(hátuljával,csavarjával,vezetékkel együtt),és tankhoz keresek rögzitő csavarokat.Ha halakinek van elfekvőben,akkor jelezzen.Köszönöm (adatlapomon e-mail cim és tel.szám megtalálható)
Köszönöm,igy már sikerült.
Aprilia RS125 FELSÖFÉKMUNKAHENGERT KERESEK!Sürgös!Köszi Email.mutzm@freemail.hu

Mi a helyzet simson fronton?
Láttam egy csodablokkot marógépen a napokban...
inkább mailt irj...
Számom adatlapomon...