Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

küld át,ott az emilcímem az előző h.sz-ban
irj egy emilt a címeddel,de msnen nem nagyon vagyok,de lehet tudunk beszélni,ha más nem emilben,vagy felhívsz,majd átküldöm a számom emilben.
atisrace@freemail.hu
üdv,

valaki nemtudja honan lehet puig plexit szerezni 06- rs re?
Valószinű h miattad fog 2-3órát utazni.
szia, fel tudnál venni msn re? lenne pár kérdésem :/
Inkább telefonszámot adjál te hülyegyerek, ne email cimet. Ha gondolod szombaton megbeszélhetjük élőben is. Lesz jónéhány robogós arc... Pesten leszünk, valamelyik kajáldában...
üdv atis,

ha küldenék neked egy képet tudnál segiteni? egy villa márkájra lennék kíváncsi. elméletileg "eibach" de én nemtaláltam ilyet.
Miért a scooter weekend nem egy divatbuzi hülyeség?Mindenféle csiribiri dalosfaszom van a szarjaikon,és a depóban ugattatják a őket.
A pályára meg egyik sem mer bejönni,mert fél,hogy fellökjük,és megkarcolódik a krómozott indexbúra.Maguktól eleseni sem tudnak,csak dőlni,olyan lassúak.
Csáó! Feladtam Hétfőn és tegnap visszajött 3 csomagom ma vittem megin el a postára sztem holnap ott van !/Bocsi/
Krakkay!
feladtad a km óra meghajtásomat?
Helló! Küldtem az emailodra de nem tudom hogy elküldte-e mert most szarozik nekem a freemailom ha nem jelezz és írom ide...
irj egy korrekt árajánlatot a mail cimemre. adatlapomon van.
Már csak ha a jelentését megkeresed ennek a 2 szónak meglátod mi ez ! (4 évig jártam&indultam-is!) Van verseny rérsze van szépségverseny része és még egy csomó program ! de ez nem ide való ha vmi problémád akad netalán akkor az emailom az adatlapon!
Scooter weekend? Én járok "scooter weekend"-re de ott a motorokon nincs lámpa, slick gumi van, és pályán körbe körbe mennek, időre, egymás ellen. Nem a csiliátorba került agyonrommá tuningolt 6lóerős krómozott kipufogós aeroxokkal füstölnek gumit.
Akkor van csak értelme nincs mi ? :) Majd ha úgy van vegyél már fel lenne 1-2 rs es kérdés ! : bomba0705@hotmail.com
van ám, csak nem használom :)
Jah jah kb. de ezt már észrevettem vannak sport motoron ilyen kötekedős faj is ! Neked van msn ed ?
figyelj, legalább tudjuk hogy vannak a földön olyan szerencsés emberek, akiknek 30 felé közeledve nincs nagyobb baja, minthogy a tinédzserek xenont akarnak rakni a motorjukba.. :) na most én is csicska leszek
Most olvasom. Xenon miatt divatbuzi ? Érdekes de mind1 néz meg egy scooter weekendet és utána mond ezt !
ha gyárilag nincs a motorban, nem is rakhatsz bele utólag tudtommal. Majd most fognak rá harapni egyre jobban.
Kösszi megjött a csomag ! Nézted a Dobot ?
Hello!
Jó dolog a Xenon meg minden, de nemigazán "láwolják" a rend őrei, nem? A papíros xenon meg egy kicsit drágább...
ha azt mondta volna, hogy hifit akar a motorba meg neont, meg kávéfőzőt, meg plazmatévét, akkor OK. de ahhoz se lenne semmi közünk..
mondjuk a xenonnak pöppet jobb a hatásfoka. Biztonságtechnikailag sem hátrányos. Hogy a xenontól miért csicska valaki, azt nem vágom.. Ráadásul miért ne rakhatna bármit a motorjára? nem te fizeted ki neki.
Hello 2t powa!
Mennyi lenne a gyári dobod? Köszi