Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bence RS amit vettem tőled szenzoros karbit az az elektronikus olajpumpát szabályozza? TPS?
PL: hogy a festés és a matricázás ne sérüljön?
Te egy igazi divat csicska vagy. Minek xenon, meg lakkozgatni az idomot? Karácsonyfaizzót tekerd körbe rajt kétszer.
zsír a lényeget meg nem küldet el, sry a dupla postért, de írhatom le megint A lényeg, hogy szeretnék venne egy rs-t és nem tudom milyen lehetőségek vanna a tuningolásra a husqvarnából kiindulván ami szintén euro 3 szabvány se karburátort se gyújtást nem lehet cserélni. Az apriliáról azt írták pár weboldalon, hogy a gyújtást az egyből le kell cserélni mert megtorpan 6-7e nél és elég "buta" Annyi infóm van a motorról amit hallottam meg amit olvastam a neten. A fórumon biztos írtátok, hogy mik a lehetőségek de nekem nincs annyira idő keresgetni így örülnék neki ha valaki letudná írni nagy-vonalakban meg a hozzávetőleges árat. Bocs hogy ha sok baromságot összehordtam de még elég tájékozatlan vagyok az rs-el kapcsoltban ezért kéne pár infó JK tuning weboldalán találtam külön gyújtást meg hengerfejet amivel eléggé megnő a teljesítmény. A gyári kipufogóból egyszerűen kik kell ütni a pont hegesztés a fojtásnál vagy csere az egész. (a husky-nál csak ki kell ütni)
Erről tud valaki valamit, hogy mennyi az ára? http://jktuning.co.uk/ Megéri?
Érdekelnének a tuningolási lehetőségek, nagy-vonalakban. A kipufogón meg a fúvókán már túl vagyok Olvastam egy oldalon hogy van gyári tuning amivel 35le lesz. Elsősorban a már euro 3-as szabványú motorok érdekelnek (2007
Atta jön a pakk?
Bence írj majd ha felvettél!
Ha nem sikerülne, akkor írj e-mail-t vagy írj ide!
beciby@citromail.hu
Köszi szépen!
Örülhet a fejünk mert Karsai Nyíregyháza hivatalos Aprilia márkakereskedése.
Végre eltűntek nagyék
jóóó okés vegyél fel ott megdumáljuk!
beciby@citromail.hu
de lehet hogy régebben már dumáltunk!:D
de azért vegyél fel megint
ccsáá
mert 415ös láncot veszek, msn-re felveszlek
eredeti nem kell:D
Aprilia rs 125 maradék alkatrészek:
érd:06705377495
Helló Bence RS!
Miért adod el a láncodat?
Mi baj van vele?
Igényt tartanék rá, ha eltudod póstázni nekem!
Köszi szépen!
Csácsácsá
meg nemakarsz egy rendes dobot is beszerezni jópízé?
ha az üléspúpnál tartasz szólj nekem is! szétdobnánk a minta árát, mert nemhiszem, h olyat tudsz szerezni polcról
2010es terveim
kérdés: mennyiből jönne ki kb?

-elejét festeni lakkfeketére és az eredeti matricák rá
-hátsó sárvédő festés pirosra
-ekeidom festése lakkfeketére
-új plexi (Bence ezt kicsit mintha elfelejtetted volna)
-váz újra polírozása
-kormánysúly polír
-felni feketére festése, pereme polír
-Xenon
-4 index fehérbúrás eredeti(nekem narancs:/)
-kék műszerfalvilágítás
-az egész idomzat lakkozása
-2 új gumi(normális)
-dugó
-valami jó rezo és MB80 féle dob
-első ülés feketére húzása(vagy ha valaki cserélne szoljon, hipátlan-tiszta az enyém)
-ülés púp



kb 200K-m lesz rá pár héten belül sztetek megvalósítható ennyiből?
Helló tudnál nekem egy hejet mutatni ahol tudnák rendelni textil korongot és polír pasztát? És te mien félét használsz ?
Helló!

keress meg MSNen vagy 06205140810
többféle van!
fúró+textilkorong+polírpaszta
Üdv!
Szerintetek mivel érdemes fényesebbé tisztítani az Rs-emen a vázat,meg a lengővillát?Mert amikor csak megmosom rendesen szivaccsal,akkor még ott maradnak rajta kisebb pontok,meg nem elég fényes....
nekem van egy 200km-t futott RK 520-as O gyűrűs láncom 5ért.
Helló Srácok!
Van valamelyikőtöknek Jó állapotú gumija RS-re?(Dunlop,Pirelli,Continental)
110/70 ZR-17 150/60 ZR 17
Jó állapotú legyen, tőlem lehet vágott slick gumi is!(Értelmesen megvágva)
Esetleg ha valaki tud még jó áron láncszettet, az is érdekelne!
Köszi szépen előre is a segítséget!
Szevasztok!