Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az egyik felfogatáson felül egy műanyagosnak 10perces munka van! /le van törve/
helló uram! bocsi de tegnap nem adta ki,hogy gépezzek! erre gondoltál?
Hali!
Akkumulátor vásárlás előtt vagyok... 94'-es Extrema-m van a régebbi típusú gyújtással nem tudom, h lényeg-e?!
Milyen paraméterekkel megáldott akksi kell nincs itthona motor szal nem tudom megnézni milyen van benne azért kérem a segítségeteket!
12V
9AH
137x76mm
0,9 A töltőáram
Ez lenne a belevaló?

Köszi
van nekem is
van egy nyitott gyárim:) 04 esen volt de jó úgygondolom újra is;)
Sziasztok!

Nem tudja valaki a 98-as rossi replica gyári színkódjait?
Esetleg tud valaki használtan nyitott rezonátort 07-re? Csak a rezonátor része kéne, mert a dobot megtartom. Esetleg újonnan is érdekelne.
Nyomtam már sokáig a gombot, de akármit csináltam nem vált át... Majd akkor a szervizben megcsinálják
vegyél egy pneumatikusat:D
8400-as power elektronikája nincs véletlen valakinek eladó?
rgvzoli sikerült megnézni? ha igen akkor mi lenne az ára? az se baj ha sérült.
Érdekel valakit 1 hibás, gyári henger?
Eddig hibátlan volt, honolva se volt még!
ha toltesed sincs,akkor igen.nezd meg alapjaraton kinyitja e a szelepet.mert ha akkorsem akkor avgy nincs jel vagy a magnse szelep bajos vagy kontakt hiba,vagy szimplan levan ragadva a szelep.
Nem nyit a powerem...lehet a gyenge aksi miatt?
Hosszabb része legyen felül, inkább egy normális betétet vegyél bele ha meg ragaszkodsz a sp hez akkor normálisabbat !
Császtok

Két kérdésem lenne!
Az első hogy a power nyelvét hogy kell berakni a motorba? Úgy hogy az íve felfelé áll vagy lefelé?
A másik hogy szerintetek érdemes-e rárakni sportlégszűrőt és ha igen akkor milyet?
Ha nincs gari a motorodon, akkor meg kell farigcsálni a gyújtást, ha van rajta gari, akkor maffiózósan odamész a szervízbe, h vegyék ki.
nyomd addig a menügombot, míg át nem vált a MPH KM/h-ra
/állítólag így kell/
Okés köszi szépen.
szia! de van,csak holnap meg kell néznem milyen állapotban van!
Hello
Valakinek nincs eladó Aprilia Rs 125 vagy 250-es eladó első lámpája(szívlámpás 98-as évjárathoz)? vagy esetleg ha tudnátok segiteni hogy hol lehet kapni azt megköszönném. üdv.
hali
a dugattyú járatásnál is kéri az 1000km-t?
lassan majd ez is elkészül:)
am 2007es a motorod, esetleg 2008as első regisztrációval. uyghogy csak a power elektronikát kell megbütykölni.
nyitott rezót. boccs