Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NA , menny a víz alá:)
Nem is merem elmondani,lehet,hogy titkos.De ultrabrutál lesz:)
nekem is van!
ha érdekel vegyél MSN-re ott meg beszéljük.
Komplett 123as váltó 12ezer
Én 8000ft ért adok két kopasz blokkfelet hibátlan...
Valaki ismeri ezt?

Szűcs Tamás
8100
Várpalota
Róbert Károly utca 105
először is köszönöm a tippeket srácok

Na akkor az a helyzet h mikor elvittem heggesztőhöz 3 napig kinlódott vele,de végül szépn megcsinálta(6000-ért) csak az a szar rés nem kellet volna
am tudta azt a rést ő is, és mondtam is neki azt h akkor heggeszen rá egy kicsit és lecsiszolja úgy h szintben legyen,De ő azt mondta h ilyet NEM lehet.És végül úgy hoztukl el h tömítés+paszta meg h aluminium ugyis összehúzza,de nem igy lett

úgyhogy lehet h megpróbálom ezt a kétkomponenső dolgot

am mennyibe kinálnátok fel 2blokkfelet?
Az az értelem hegeszteni a legtutibb semmi nem kell se tömítés semmi mondjuk olcsóbb mint a blokk közép
nyilván szar lesz, de ki lett kötve, hogy csak ilyen "háztáji" megoldás kell...
biztos tartós lesz....
Hol , ki, mit mart?
MIndenképpen szét kell szedned.

Viszont ellenőrizned kellene, hogy a hegesztésnél nem húzódott e el az egész motorház, ha igen, akkor kb kuka.

Ilyesmit nagyon óvatosan lehet csak hegedálgatni, ha nekiesnek mondkuk 3as pálcával garantáltan elhúzódik az egész, és soha töebbet nem lesz egtengelyű a két főtengelycsapágy, és attól kezdve a motorház mint mondtam kuka.
Persze, attól is függ hol, és mennyit kellett rajta hegedálni.
HA szétszedted, meg kellene vizsgálni egy élvonalzóval, hogy a felfekvőfelület, csak hiányos, vagy az egész ténylegesen elhúzódott. (tulképpen jó volna az egytengelyűségeket is lecsekkolni, de gondolom ehhez nincs eszközöd.
HA mákod van, akkor nem görbült el, és csak hiányzik belőle.
ja... pedig állat lenne fele 122 fele 123
meg amúgy is
nemérzessz benne egy kis iróniát?
baszki azert ezen a forumon mennyit lehet tanulni
hegeszd ossze a 2 blokkfelet
cserelj ki 1 blokkfelet
nemkommentelem..
melyik blokkfélnek van baja? van egy felem eladó
Ja és persze ezt ugy gondoltam hogy ujra szét kell szedni és ugy kijavítani ha csak ugy rákened adsz a szarnak egy pofont.De ha van olyan ismerősöd aki tud ilyet hegeszteni inkább hozzá vidd az jobb.
Bemész egy csapágy boltba és lehet venni ugyn. folyékonyfémet.2 komponensű (szürke-fekete)full tisztára letisztítod,lezsirtalanitod a felületet ahova kell.aztán valami tiszta lemezen összekevered a két komponenst.És felkened ahova kell.De minden irányba hagyj rá olyan 2mm-t hagyd kb 24 órát száradni lehetőleg fütött helyen és utána csiszold egysíkba a blokkal.
Ismét hozzászólt elmés barátunk Tudod mit?! Egy nagy LÓFASZ vagy!
Esetleg két komponensű fémragasztó, de azzal érdekes lesz a széthúzás utána.
Bal oldali... Sport Proé
szétkell szedni mindneféleképpen. rákell heggeszteni, majd lecsiszolni. márha jól értettem, h mi is a probléma.

vagy csak egyszerűen összeheggeszted a két blokkfelet, akkor biztos a tömítettség.
Kompresszió van most lett dugó cserélve 1500 km van benne.
A karburátort is nem rég állították be és terhelve és terheletlenül is annyit forog azért gondolok valami gyújtásgebaszra. :/