Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huhh ez olcsó?
szerintem poénnak szánta
Csá nálam pont van egy 28 as ha érbek irj !
28-as karbi valakinek olcsóé?karbi
Cső.
Nekem van 2 oldalidomom sport pro-hoz nem gyári fényezéssel 2ezer forint/db meg van tankom is ehhez a típushoz 4ezer forintért.
Helló! Keresek 03as 125ös RSel +1ező:
-baloldali első ülés alatti idomot (fekete)
-baloldali kormánykapcsolót indexes, szívatóval, (kék fénykürt gombbal) kép róla lentebb...
Vkinek a cuccok közül bármi van vagy, ha tud olyan személyt akinél találok értesítsen a: somodibence@vipmail.hu címen! Előre is köszi a segítséget!
Kép a kormánykapcsolóról:
csiga van!
km-óra csigád van meg gyári rendszámtartód 03as rshez?
Holnap rakok fel rola képet egyépként szép állapotúak karcmentes gyári matrica minden...
Amiket hírdetsz gyári oldalidomokat, sport pro-hoz. Milyen állapotba van a fényezése? Képet próbálj már meg csinálni mert érdekelne a 2.
6 kor hagytuk abba a bulit:D utána go haza kocsival(40 km,már az jót tett a gyomromnak)aztán gyanútlanul nyitnám ki az ajtót,és benne van a kulcs belülről is a zárban..MOndom:fasza:D,nem csöngetek nem akarom felébreszteni a szüleimet,inkább az öcsém ablakát dobáltam csipeszekkel:D(részegen elég bonyolult:D)aztán feladtam:D elfeküdtem a teraszon egy nyugágyba(2 fok volt reggel)és vártam.vártam 10-ig bírtam,aztán becsöngettem,kijön anyám:de hülye vagy,hogy nem csöngettél amikor hazajöttél..
BUÉK!
BÚÉK
5e be viheted
mond ki te a betüt (de ésszel) év elején!
Ragadásmentes és 2t füstben gazdag újétet kívánok minden Rs és nem Rs tulajnak !
Mila inkább agádzsikat hajkurásznád mint itt fórumon irogatsz,csapjalak a zacsimhot !
2010 van emberek

olcsó benzinben és jóidőben gazdag Bolgog Új Évet minden Rs-tulajnak
Boldog Új Évet Kívánok Minden Aprilia RS 125-ös tulajnak!

Verseny cső és pálya gumi,
angyalkákon tanga bugyi.
fék, bal három, szemben árok!
Boldog új évet kívánok!
B.U.É.K. mindenkinek és tapadjon a gumi jövőre is
BÚÉK Mindenkinek!
Adj egy ajánlatot ! (De ésszel)
az mennyi pénz?
Nagyon boldog új évet kívánok minden RS125 ridernek és másoknak is! És persze jóidőben és tapadásban gazdagot is!

Széles utat!
80% ban kész az rs ezt is megéltük Ital neked meg ha még kell kerék most van egy af1 ből ! (megvan a hátsó is) Rotax 123 blokkom van eladó bontva ha vkit netalán érdekelne irjon rám ! (Af1.rs,tuareg,red rose...stb)
Helló bocsi hogy csak most írok már csak egy af1 es tárcsám van az újjab!