Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak acél nyelv van
96-06-ig gyári idomszettek eladók van minden szinezésü csak gyári! képet majd rakok 70 389 6486
Nekem van RS-hátsókerekem hivj holnap! tel adatlap
Akkor senkinek nincs hátsókereke eladó urak?
Te nem tudod miről van szó, nem voltál ott a vasárnapi esti ünnepi vacsorán!
ember az agip city félszintetikus, bele ne rakd már, ez nem simson.
Majd maj 1. alkotunk vmit bérelünk sátrat baksuctől és téll egész madars a mi sátrunk alatt lessz
inkább kikötöm az a biztos
Rakd be az olajpumpát és az tudni fogja mikor milyen kell
mien keveréket ajánlanál akkor?
Sziasztok!
Szeretnék venni egy RS 125 EXtremat! Már meg is lenne a kiválasztott, de igazából nem ismerem a típust... Tudtok valami jó tesztet vagy pár hasznos tanácsot? A gép 1995-ös.
1:20as keverék járatáshoz?
legalább hülyeségeket neírj neki....
az nagy motoros gyűjtőhely a fél kunmadarasi versenyzőtábor ott kajol, hisz mesterszakács van
tankba megy mindenképp. első 100km-en 1:20as keverék. és utána? mondtak már nekem 1:30 ,1:40 azért kérdezlek benneteket, mégiscsak jobban értetek hozzá
Nem kell bonyolítani a dolgokat, ha tankba teszed az olajat akkor az első 100 km-en 1:20as arány és RACING 2T, ha meg pumpás a rendszer akkor SPEED 2T
sziasztok szerinttek menyire tegyem bele az agip city-t az új polini hengeres teljesen felújított rs 80-ba járatáshoz? üdv: Márkus Dániel
strazsi konyhájába
ez nagyon korrekt ár! Hol lehet téged megtalálni?!
D209GP 150/60 R17 hátsó gumi nem érdekel valakit? Utcán még elmegy egy ideig.

8000 Ft
van-e valakinek rs vagy mito hátsó kereke tárcsástól fogaskerekestől?
Hali!
Van fölösleges váltókarom, fékkarom, hátsófékpedálom és első főfékhengerem. Ha valakinek kell valami itt vagy e-mailben keressetek
mármint ugy gondoltam a képet h rajta van a mocin
mennyi az a olcsó?
ezt hova lehet rögzíteni?képet tudsz mutatni?
Bukógombák bármilyen motorra bármilyen formában olcsón eladók!