Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szarvashoz közeli van valaki? :)
Mitoval nagyon ritkán fordul elő hogy mellé váltok az idén is max 1x-2x ha előfordult...szokatlan volt az Rs
nem egyformák
Komplett motor fényezése 50 000 FT. De ha bővebb információ kell akkor MSN-re vegyél fel és megtudunk beszélni mindent.
nincs kompresszió
45.000ért megoldom
Nem megy bele a fötengely mert egész más méretű és kialakítású egy párat már csináltam ugyhogy....
rotax 123 főtengő belemegy a 122-be ugyee?:S
hol tudnék utánakérdezni?:S
JAMAL sima egyszinüre kereklámpás mitot mennyi lenne lefényezni ?
fényezéshez elő van készitve . alapozó - szin - (esetleg még 1 szin)- lakkleszedve oda vive?
Műbőr.
Az igazi bőr nem bírná az időjárás hatásait.
az uleshuzat amirol beszeltunk (runner 125) az igazi bor vagy mubor? bocs, h nincs ekezet
szintén a komplett üvegszálas idomzat az 50 000 FT
Csáóó

Komplett motorra a replika fényezése az 80 000 FT
nekem olajcsere előtt-után is csinálja. Olajcsere óta, így az utóbbi 2 hétben talán többször is. Milyen olajat raktál bele?
valahogy egyenletessebnek tűnik mint az én fóliásom

hol lehet ilyen cuccot kapni? mennyire állja a vizet?
le van fújva a gyári
petya, hol vetted a sötét plexid?
Nekem meg olajcsere óta van ami ezelőt 80 km el volt. De lehet nem szereti a hideget . Passz
jajj kérem, meg kéne tanulni váltani :D

800km van most az rs-be amióta meg lett csinálva. azóta 1x váltottam mellé.
én úgy vettem észre, hogy akkor történik ilyen melléváltás, ha pont egy huppanóban, vagy pont egy nagyobb rázkódásnál váltok.
(régen sok luk volt, cseréltem olajat és megszűnt)
Nekem csak azóta van amióta hidegben videoznak engem
De tényleg ilyen a váltója ugy látom nem én vok béna Bencéjével 1x mentem power felett sikerült nekem is 2x mellé váltanom alatta nincs gond de fölötte felnyomod a váltót érezni hogy kattan de mikor rákuplungolsz lősz egy nagy lyukat...
szia
2000-es rs-125 re mennyi lenne üvegszálas idomszett?
3 elváltás egy videóban.... xD
Sziasztok. Nézegettem egy Aprilia Af1 Futurát 1993-as 125-ös . Beszéltem a tulajdonossal és azt mondta hogy az önindító teker benzint kap szikra van de nem indul. Tolásra sem indul. Mi baja lehet bit kéne nálla megnézni . Segítségeteket kérném
Várom a hozzászólásokat. Üdv