Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, ma tapostam bele a 105. km-t
lassan-lassan, de összeszokik a cucc. gázreakció már érezhetően jobb.
írj rám MSN en mert nemtalállak a névsorba...
d209gp
Szevasztok Srácok!
Van valamelyikőtöknek eladó gumija az RS-re?
Érdekelne, h ti melyiket ajánljátok rá!
Kinek mi a véleménye a Conti Sport attack-ról?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv
na csáó!
lenne egy kérdésem!Lehet,hogy hülyének fogtok nézni de belemegy a rotax 123 főtengő a 122-esbe?
Jó bele?
Ha valakinek van elado jolly moto rezoja, erdekelne, realis aron. 2008-as rs-re kène.
igen ragasztva vannak a csavarok...
Üsd meg és akkor elenged a ragasztó
beszerelésnél pedig menetet eltakarítani és kevés csavarrögzitőt rá kb 1 csepp elég bőven és megfelelő nyomatékkal lehúzni...
persze, külön termék.
és olyan lehetőség van hogy én csak egy rezót szeretnék, külön lehet rendelni? üdv: Márkus Dániel
RS 50 (99-06)
ARROW rezo 51506SU 32.800.-Ft
ARROW Tompító TITAN 51501SU 28.300.-Ft
Rendelhető, fennt van az oldalon.....
www.citybike.hu
www.robogotuning.hu
faszikám ha tökéletesitik ezt a blokkot, és belerakják az rs kasznijába akkor nagyon ütős sportmotot hoznak össze!
nagyon várom ezt is valamint már azis furdalja az oldalam, h milyen lehet a következő szériás rs 125, bár a mostani gazdasági helyzet lehet, h többeközt erre is kihat, ha egyáltalán az aprilia megtartsa ezt az modelljét
http://www.motorinfo.hu/magazin/2009/11/05/megis_jon_az_
aprilia_rsv550/
na mi az. Kigyógyultál a betegségedből, és felcsaptál reppernek? tudok egy jó kiadót, csak azért kérdem :D
nem belevaló az akkumulátor, azért nem.
Nincs benne az akku, nincs ott az akku ahol a motor, nem tudja hol az akku, aztkaku...
Légyszi majd az 50-es fórumba is írd már be az Arrow árát mert tavasz körül én is szeretnék az enyémre! Majd ha ráérsz! Köszi
Miért nem kivitelezhető meghúzni 1 csavart?Vagy sérült a saru?
Rotax 122es hengert nemtudsz
igen tudok rendelni, de csak most tudtam gép elé ülni, így az árakat csak holnap tudom megnézni, írj egy mailt az aruhaz@citybike.hu -ra ott gyorsabban tudok válaszolni.
Ha alkatrész kell hivjatok van minden!
70 389 6486
sajnos nem kivitelezhető. azér kösz.
probáld ki ugy hogy ráhuzod a sarut