Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006-7 rs-hez van kábelköteged?
aprilia rs 125 maradék alkatrészek:
2db oldalidom=15eft
meg képen látható alkatrészek nagy része meg van még.
Írtam emailt!
teljesen jó állapot!
jéé tényleg:D most nézem a többi képet is:D nah megfogadom.
Nem kötekedés képp de a kanyart elég furcsán veszed a parkolós képeken... Ha már kiülsz ne csak a segged tedd ki hanem a felső tested is..elég fura test tartás ez..
használt hibátlan gyári?
Idióta csávó xD
Nem! egész más a 2 fötengely
Van 23.000ft
fényképeket is nézzétek meg!
azért mert: "Ezzel a motorral nyerte meg a 125cc bajnokságot"
Ezt miért linkelted be?
Szerintem nem jó, a hajtókarhossz, felsö szem az megegyezik, de a 2 vége asszem más.
légyszi segítsetek már! ! ! ! ! ! ! !
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs125-3
384740
örülnék ha tudnátok válaszolni a kérdésemre!
sürgős!
*rotax 122 blokkba jó-e a 123 főtengő?!?!?!?!?!
Nehezebben kopik de cserébe a tárcsát jobban eszi
Hello! Az erősitett fékbetét a normállal szemben csak annyival jobb, hogy nehezebben kopik, vagy a fékerőn is észre lehet venni?
mert van mindig új
énse tudom, de szerintem azért mert mivel alig használt, főleg az a felület amit utcán használnál, ezért viszonylag jó áron ellehet adni, és kis megtódással uj gumit lehet szerezni. az uj az meg csak nem használt főleg ha van támogató, ismerős, vagy hasonlo összekötettések amikkel még olcsóbban hozzá tudnak jutni
Soha nem értettem hogy miért adjátok el ezeket ha tényleg csak a széle van megkopva. Nektek már nem jó? De írtad hogy még pályára is tuti. Vagy mindig újat próbáltok szerezni vagy hogy van ez? Amúgy kiemelném hogy abszolút semmi kötekedési szándékom nincs szimplán csak nem értem hogy ha majdnem "új" akkor miért adjátok el?
Na akkor jó a rotax 123 főtengő 122esbe?
van .. pirelli supercorsa 17+posta a szett