Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv

Valakinek van tapsztalata erről, az ára egész kedvező:
http://tyga-performance.com/si...
hajrá taligás
Fölvettelek
BME-s vagy? Msn címed megadod?
BME-n a mikro az mumus tárgy 130 emberből 29-nek sikerült elérnie 40-ből legalább 20 pontot. Nekem 8 lett
Helló,eladó Gianelli Silencers sportdob, alig használt,szétbontottam a gépem,és ez még megmaradt.. 20e FT.
email/msn: bojtorbalint@freemail.hu
molbil: 0630/3855381
Kinél vagy? Mozsár? Nekünk nem volt ilyen
esztéegétéká
Sziasztok, nem tudja valaki véletlenül, hogy milyen hosszú bowden kell a 98-as 125-ös RS szivatójához?
anatomiapfor aszonta: itt a kettes az optimum, minden más csak hiúság.
micsoda csuda dolgok mennek más egyetemeken
"megajánlott" XD
Nálunk ilyen nincs, nem is volt soha. A gyk. vagy szem. mikrónál is előfeltétele volt a kollokviumnak.
50
37től megajánlott 4 es
A hányból ? XD
Mikrót különösen "imádtam", éppen csak meglett, de így visszanézve az semmi nem volt ahhoz képest ami utána jött. Egy szóval: a mikró még megtanulható :)
döntsd meg mind2 irányba, ha nem világít, akkor elromlott...
amúgy menj biztosra. vegyél olajat!
csak azért kérdezem mert a múlt héten világított,egyfolytában nem csak időközönként,most meg már semmi,és nem tett bele senki olajat.köszi azért:D
Elvileg ha egy bizonyos szint alá ér az úszó, akkor jeleznie kellene a visszajelzőnek hogy fogytán van. Ha nem jelzi akkor nyilván szarrá ment
hellósztok!
csak kérdezni akarom hogyha teljesen ki van fogyva a rotyogómból az olaj akkor kijelzi?csak hogy ne nézzen fogyatékosnbak senki h ennyit nem tudok akkor mondom az rs-sel is jártam már így,hogy semmit nem jelzett,aztán nem is volt benne olaj,ja meg a robogóban 1 hete még világított a jelző,azt most valahogy már nem világít,és nem hiszem hogy valaki csak úgy feltöltötte nekem mert jó napja volt szóval legyen oly kedves valaki és ossza meg velem a tudományát,amivel remélem gazdagabb leszek
TYt!
neked meglett mikroból a 37 pont?
ItalyCorse!
Írtam e-mail-t henger ügybe!
Két féle főtengellyel szerelték őket, csak az alsó csap átmérő tér el.
Létezik 20-as átmérővel és 22-es alsó csap átmérővel szerelt főtengely.
Mindegyik jó mindegyikhez, de ha hajtókart akarsz cserélni, akkor meg kell mérni az alsó csap átmérőt és az alapján kell hozzá rendelni hajtókart.
www.citybike.hu
most nem tudok 2004-se re sajnos olyanok vannak amit mutatam.
Szép tiszta az a power nyelv
az a leharcolt bal kormánykapcsoló amit mutattál jó gondolom a 2004esre. végső esetben érdekelne.de addigis nem tudsz nekem típus specifikusat találni tehát a 2004 eshez?
nincs