Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atta feladtam a cuccokat majd jol turj bele mert az alján vannak a tömitések és villanykörtés dobozban vannak a gumigyürük:)
alapjárat fontos :D
NGK B10EVX az jó kb 6000ft
championnak van kurvajó gyertyája.. olyan alapjáratod lessz hogy beszarsz elvileg azt írja a polini 160 ashoz
ngk b10eg
Szevasztok! Az Rs-en cserélek pár alkatrészt köztük gyertyát is szeretném...a kérdésem az lenne kinek mi a tapasztalata kinek mi jött be ? Persze nem szeretnék gyárit attól jobbat! A blokk rotax 123-as
Köszi!
eBay én is onnan szereztem
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-
3429997

ezt érdemes megtekinteni
Csáo! Vedd meg az enyémet Eszik vagy 6-7 litert és megbízható, amíg nem használod Najó azért nem, de nem árt ha értesz hozzá vagy van valaki ismerős aki ért hozzá Ja amúgy enyémet 750ért viheted.
Hasonlít 1 bikára, ami előt meglobogtattak 1 zászlót
annak van ilyen vörös szeme
Csáó srácok!
Nézegettem néhány 2005 körüli RS-t. Az érdekelne engem hogy mennyire megbízható gép, és mennyit kajál átlagban?
Üdv!
Ezek Angeleyes lámpák tuning boltokba vagy E-bayn nézz utána...Kocsihoz szinte mindhez van motorhoz már ritkább
és ijen lámpát hol lehet kapni?
mgm(kukac)lutri(pont)hu ra várom a jelentkezőket akiknek van
ne szólj hozzám most kérlek. gyászolok :D
A motornak egy jobb, és bal oldala van, ez nem szinház, hogy rrendezői, meg szinészi jobb legyen.)
vagy mi a fasz. szemből bal oldali, kormány felől jobb oldali.
facca, de mintha a szemből jobb oldali fekete idom nem lenne jól felrakva. szójjá a tulajnak, hogy ne fotózzon félkész munkát :P
Hello!
Akkor fogod küldeni a régi telót ahogy megegyeztünk? irtam emialt is!
Bocsi a délelőtti link hibás az arrowról tehát erről lenne szó ami látható a képen is. ha valakit érdekel irjon, csak eggyüt eladó a dobbal ára:30000ft
HA valaki érdekel arrow rezó itt megtalál róla mindent:
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
athena komplett tömítés szett 8000be tudom. rotax 122
félek is tőlük rendesen, múltkor megkérdeztem, hogy az RS hengerét lehet -e hüvelyezni, és azóta a bal lábam csak egy protézis, mert úgy leharapták.
Vigyázz, ha hülyeséget kérdezel, az RS-es bácsik megharapnak