Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég sok hibája lehet...
gyujtáselektronika vezetékszakadás trafó stb...
nézd meg pipa nélkül kábelröl van e szikra ha nincs akkor huzd le a traforol a narancssárga vezetéket és tedd testre ha ott van szikra akkor a trafó jó és akkor 70% hogy elektronika kifingott
ha a gyertya nem szikrázik(nem a gyertya szar mert probáltam másikkal) akkor mi lehet a baja? akksival sincs gond... vki tudja?:D
Üdv. RS nél a szikra múlhat -e azon, hogy az akkukra a saru nincsen ráhúzva? Amúgy az önindító teker.
taligás gyere fel msnre
A csávó nincs megszorulva (hála isten)csak van neki 6 db új hengere és úgygondolta felesleges neki ennyi és elad belőle 2db-ot.
Ui. sok itt a tizenéves szakértő aki nincs tisztába a dolgokkal és okoskodik
Nekem van
szia lenne egy olyan kérdésem hogy rs 50hez tudnál -e rendelni arrow rendszert? 2002es modell. és ha igen menyibe kerülne kb. üdv: Márkus Dániel
ÁÁááááá hagyjad már:) Hungaroringen mire elérsz a célegyenes végére addigra rég fölmelegszik
valakinek van eladó gumimelegítője?
én is járatgatom, egyelőre 50km ment bele
de olyan picsa hideg van, 20 perc és fáj mindenem a hidegtől.
egyelőre nem pörgetem 4k fölé, lehet bírná még az 5-6-ot is, de nem próbálgatom. Nem tudom meddig lesz jó idő, ha a jövőhéten is ilyen mint most, akkor elrakom. gumi az kb. langyos 2 fokban
Igen, ragasztva van. Illik visszafele is ragasztani. Mondjuk Loctite 243 -as 5 ml olyan 1500 Ft csapágyboltban, az bőven elég lesz. Ellenben kifele nem lesz egyszerű, elvileg melegítve a ragasztó enged. de nme biztos, hogy célszerű melegíteni. Én az Af1-ből csak roncsolt fejjel tudtam kiszednia tárcsacsavarokat. Ha így jársz, akkor 8.8-ast illik a helyére tenni. Egyébként én anno nem ragasztottam visszafele, nem volt belőle gond... Yamaha Zealnél se, ott se ragasztottam.
Mert az egész felni is átlesz fényezve
felnicsikhoz minek levenni a tárcsát?
Csááó

A felniről a tárcsát lekéne szednem mert felnicsíkot fényezünk rá. Olyan kérdésem lenne hogy régen mintha azt olvastam volna valahol hogy a tárcsa csavarjai belevannak ragasztva a felnibe és visszarakásnál is így kell feltenni. Ez igaz lehet? Vagy van vmi szabály és okosság a tárcsa le és felrakásánál?

THX üdv JAMAL
na kész a motor szombat óta, beleraktam 230 km-t még most meg sztem leisfogom tenni. május 15 óta 13.000km-t raktam bele
Kűdd el újra
lehet, h rám gondolsz, mert regisztrálva vagyok.

am irtam neked egy üzenetet, nemtom megkaptad-e, mert választ nemkaptam...
na csináltam
most máris csináljak? megpróbálok :D
képed van róla?
:D hát ak ennek örülök :D
nem:D
haligali a mai nap meglepődtem leszedtem a pufóm a 2002 es rsemről ! feltűnő volt számomra hogy a dob oldalára gianelli felirat van perforálva (ha jól írtam) haladtam tovább és a rezón gianelli racing aprilia felirat található
kérdésem a következő
-ez gyári rendszer ?
Nállunk is van szerbiából rs-tulaj