Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főtengelyed nincs ?
Van 122 es hengerem pici hibával de használható most lett meghónolva! 15eft
70 389 6486
LoL:D
nah jó nemsoká itt van hanuka, kapsz majd arra
ez így nem kóser:D
dzsúd-ok kizárva
holnap megyek érte
csipázom am. a tulaját!
99-es bicikli, most akkor a hengert vagy a blokkot cserélték, találós kérdés!
főnyeremény 2dl agip speed 2T
van 1 ismim, neki a Mustang melett álló RS-be 122-es blokkon 123-as henger
Havernak (supermotox)nek 60000 volt átírni a 2006-os dt-jét.
gyere már msnre ha van időd, érdekelene az a kipu amiről multkor beszéltél!
4000.-fT A GYÁRI Olaszból 1 hónap.
nem. Ford.szám mérő spirál kell. Km/h spirál is, de most első sorban ford.szám kell.
60 ezer nem lehet! 15 560-at fizettem egy 97-es aprilia rs-re! Köbcentitől függ a költség de a googleba beírod ad ki kalkulátort!
hát ha minden okés,és nem kell lefizetni a vizsgáztatót akkor kb 60 000 átíratni:)
pjme.co.uk - ról valaki rendel mert én is rendelnék posta költséget megoszthatnánk?
Hali srácok, vki tudna gyorsan válaszolni,h mennyibe kerül átiratni egy 125ös motort? 93as évjáratút,kb..
Sajnos nem tudok küldeni, mert behozza az ügyfél, megcsináltatom, aztán elviszi.
Igazából nem ezzel foglalkozunk, ez csak egy lehetőség
lehet érdekelne a dolog, esetleg tudsz küldeni képeket 1-2 már kész munkárol? e-mailem ugyanaz mint az msn.
extremába olyan is van, mivel mechanikus a fordulatszámmérője...
akarod mondani hogy KM SPIRÁL...
hívj fel 06205140810
nincs külön, de ha elküldöd akkor 4000.-Ft-ért át tudom huzatni, szebb lesz mint a gyári....
gilera runner 125-re (2000) van-e üléshuzatod. Am asszem, h mindegy, h mekkora köbös, csak az a lényeg, h 2006 előtti-re kell, mert mindegyik egyforma az előtt. de ebben nemvagyok 100% biztos!
Virágocskám szíve elhagyta a testét ma :S:D:D

Főtengelycsere+nagy motor kitisztítás..azon rimánkodom h jó legyen bele a főtengő..
Valakinek ford.szám mérő spirálja? '94-hez!
Használt is jó.