Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor nekem volt igazam
igen, valószínű, de én csak 96-tól látom a programban
96 előtt is 123as volt..
csak 96-98-ig szerelték 123-assal és 122-essel is
a többit 122-essel szerelték.
itt vannak a képen a pontos típusok
meg az enyembol sincs kiveve, ma jon meg (talan) az uj hajtokar, szal max holnap lesz szetszedve. esetleg ha komojabban erdekel majd a dolog vegyel fel msnre.
Nem 2000-től hanem 95-től már azt raktak bele! És nem úgy van hogy más már előbb is azt rakott bele mert az kókány munka lenne! Ez gyári adat és biztos hogy 95! Nem vitázom de ez biztos!
ha joltudom 96 elott csak 123assal szereltek, 98 utan csak 122esel, a keto kozt meg vegyesen. es ezt igazolja, h ezen a robbantottabras oldalon is igyvan irva
azt még nem tudni, először legyen meg az új főtengely, lássuk milyen állapotban van. aztán a többi is kiderül. ha kis időre félre tudnád nekünk rakni, az mindenesetre nem ártana.
én nem tudom pontosan,de amikor dunakeszire vittem az aszalóshoz szervizre akkor kérdezte hogy 122-es vagy 123as blokk van e benne, én mondtam hogy nem tudom, megkérdezte mikori a motor mondtam hogy 2000-es és mondta hogy akkor 122 es mert 2000-től már 122es blokkal szerelik... aztán lehet hogy más már korábban is beletette a 122 es blokkot de ö ezt mondta
esetleg nemerdekel titeket egy joallapotu hajtokar? ~3500km-et futott, gyari.
95 előtt 123-assal szerelték őket ez biztos utána 122-essel ez is biztos ha újabb 2000felett azt már nem tom!
Küldtem emailen választ hogy nem adom el. Nem kaptad meg?
mindegy milyen állapotban van, felújítjuk, de ez a mostani ez használhatatlan és javíthatatlan
de a polini után gondolod, h az jó állapotban van?
Énis ebben reménykedem :(
10ért kapnám ismerőstől a top főtengelyt hajtókarral:( alle cuzánne nagyon megérné...
Előtte is van 122-es.
ha jól tudom akkor 2000es évjárattól már 122es régebbi 123as rotax
gyárira cseréld
Nem cserélnem ki de szét van baszva a lendkeréknél :(
blokkod eladó akkor? mert írtam vagy 2 hete mailt csak nem jött válasz
nem 12 hanem 1-2:D
a henger mellet a bal oldali blokkfélbe is be van ütve hogy rotax 122 ha az a 123-asét nem tom de nekem itthon mind a 2-ben bele van ütve a 122
Ki szokott motorozni ugyan olyan Rs-el mint az enyém Lajoskomárom, Felsőnyék körül? Itt lakom a szomszédban valamikor tavasszal gurulhatnánk eggyet! Mostanában 12-hete láttam egy párszor csak autóval voltam!
hello
nincs valakinek Szarvas-Szolnok környéken trapéz lámpás rs-hez hátsó lábtartói?
azért azt irtam h trapéz lámpás mert elméletileg "97"-es,nemtom, hogy van ez mert a vázba is 97-van ütve meg vannak róla papirok.
lehet h hülyeséget gondolok,vagy idomok lennének régiek?