Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

újfajtára mennyi egy komplett szett akciósan? full:tankvédő sárvédők stb...
csak kiváncsiság képp
mennyibe lenne kb "Aprilia RS 125 Max Biaggi SBK Replica 2009" fényezés?
Csáó

Ha fényezés kell a gépedre keress meg. Megtudunk oldani mindent.. akár airbrush-t is, replikákat is tudunk fényezni bármit ami kell. Ugyanitt üvegszálas idomokat is tudunk gyártani és fényezni vagy a gyári idomot javítani és lefényezni.
aprilia rs 125-öt maradék alkatrészek:
2db oldalidom=15eft
gyujtás cdi=15eft
lendkerék=12eft
feszszabályzó=5eft
bendi
x=6eft
gyujtáskedni=3eft
kormánykapcsoló=4eft
powe
rmotor=8eft
inditórelé=3eft
öcsémnek az ezresre azé kölött fizetni jó sokat hogy basznák meg.. kocsi nekem is ilyne 50-60volt de ez csak 1.2-es.
berci, MB80, köszi...
berci te milyen 60ezer röl beszélsz? egy rs 125 re kell fizetni: eredetvizsga-15 500
átírási illeték 125*18 ft =2250 ft
uj forgalmi 6ezer
uj törzskönyv megint 6 ezer.
én fizetek a lancer-re 60ezret összesen most, és az nem 125ccm hanem 1600, na meg ugye az auto ....... de utána lehet nézni keresőben!
Az én fejidomomat kamrában , színkóddal 15 ezerért fújták
hát nem lesz olcsó az biztos.Figy nekem a robogómon(yamaha aerox)festettek le 3 elemet(oldalidom,fejidom,sárvédő)15 ezerért,ami kb az Rs-nek az oldalidomát teszi ki.ha mázlid van akkor nem kell sokat gittelni.
Drága mulatság,de még mindig jobb mint a főtengelybaj(mint pl. nekem)
hali. Nem tudjátok mennyiért festenek egy oldalidomot? tudom h mindenhol más árú :) de azért egy kb árat csak tudtok... :)

most télen le akarom festeni a mocit (2001-es Rs 125) csak még nem jártam utána mennyi. :)
Valamint van hibátlan hűtőm is, az 10e Ft.
RS 125 gyári SACHS hibátlan központi teló eladó. 20e Ft
95-98 évjáratra (szívlámpás) oldalidomok-fejidom, nem törött. 25e Ft.

atta916@freemail.hu
06309385629
Nem tudtam BOCSÁNAT!Nem tudtam,mi akkor sem szoktunk egymás szeme fényeire ieneket mondani .Csak egyszerűen baszta a csőrömet
Ezt most megkaptad!
Haverok vagyunk amúgy
pont rosszkor irtál be
Nem tudom mért vagy ien negatív Bence. lehet h ez egy baráti köcsögösködés volt ezt nem tudom de azért az elég durva hogy te más gépét mindig kritizálod de ha a tiedről van szó akkor azt meg sem hallod! Mindig adod veszed a cuccokat azt sem tudod h mit akarsz kezdeni a gépeddel! Na mind1 lehet kicsit durva voltam de ezt nem hagyhattam szó nélkül.PÍÍÍSZ
muterodra is egy konténerbe találtunk rá mégis milyen jő nő lett belőle
ja a lomos dobozból
Köszi
Lessz video is még ma :)
Olyan az az Rs mintha most húzták volna ki a dobozbol...
Ma meglevegőztettük RsPetyával a gépeket
Otthonról indulva a kúttól 100 méterre még a benzin is elfogyott
De tényleg írjál ha van főtengőd!
2 hónapja nem motoroztam
úristen
irtam neked e-mailt kipu ügyben!