Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát könnyen megeshet RsDanee!Bár mostanában nem voltam vele! Ha elvitték a te motorod itt van helyette egy jobb és nagyobb
nem okoskodni akarok de viszont nemigen kellene egy 180as henger alól venni főtengelyt szerintem. Eléggé ki lehet az a tengely is. de egyéni vélemény, és megmondják majd a hozzáértőbbek
ne cseréld ki a gyárit
hali. te szoktál néha velem szembe jönni szombathelyen? Régóta nézem hogy ki ez a másik rs. Nekemis hasonló motorom van, csak a kistestvér.
lenne egy szívlámpás rs125 ből főtengő magyarul csak nemtudja a srác h rotax mennyi.Mondtam neki,hogy a hengeren de mondta h nem gyári már az sem(180-as polini)
szal arra vagyok kiváncsi,hogy mettől meddig gyártották a 122-eset és a 123-asat.köszi
95-től 122-vel szerelték őket!
a szívlámpás rs-ek azok ugye már rotax122-esek ugye?
mert lehet h tudok szerezni egy szívlámpás rs-ből főtengelyt(top)
csak a srác nem tudja megmondani,hogy rotax mennyi:S
am bagóért veszem :P
Hello mindenkinek! Szétszedtem a központi teleszkópot felújítás céljából(elfosta az olajat) és 2 db szimeringet találtam benne, gumi gyűrük vannak itthon! Ha valaki már szedett szét vagy esetleg tudjaátok hol lehetne bele kapni felújítókészletet vagy külön szimeringet azt megköszönném! Ez egy RS 125 97-es évjáratú!
A szimeringek száma, a fent lévő:CFW24 van rajt mégegy1-232-000-0272 és a másik ami közvetlen az olaj felett van: CFW DDv4-160 CORTECO I a segítséget előre is kössz!
Helló! Eladóvá vált az Apriliám.. akit érdekelne az vegyen fel msn-re : Dj.Woon@hotmail.com Üdv!
Jah 300-ért bárki megvenné!De Gábor vagyok nem hülye!440-ért vettem 1éve 150-ből forgalomba helyeztem ugyh számold ki h mekkora árréssel adom én ezt a motort...Megmarad aztán elrohad inkább a garázsba 300ér
Hát a real ár az amit a vevő hajlandó adni érte , és a vevő akkor fog érte pénzt adni, ha neki ez a leghasznosabb lehetőség és azt tekintve hogy tél lesz és ez egy motor az alternatív költség elég magas.(nah ezt tanítják az egyetemen) Amúgy válság van meg jön a tél szóval ne csodálkozz ha nem vesznek motort. Rakd föl 300ért és akkor biztos elviszik
De én télen is motorozni akarok ugyh muszáj mennie és jönni kell egy crossnak:)amugy sztetek egy ilyen korú gépnek mennyi a reál ára?
az egyetemen szerinted van szó 2003 körüli aprilia RS125 aktuális magyarországi adás-vételi piacáról? jó is lenne :D Max akkor ha erről tartok előadást.
ezt is az egyetemen tanították?:D
Ne gyengítsd a piacod! Próbálkozz tavasszal!
Olcsóbb lett: http://www.kepesmotor.hu/april... alkuképes is!
bikebandit.com.
de ott olasz kacatokkal nem foglalkoznak
Talán Bin láden segíthet ebben.
THX
Tud vki olyan oldalt ahol robbantott ábrák vannak?
kb ugyanaz
arrowhoz képes milyen?
elég jó főleg ennyiért