Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ohh már megint egy kamu nick
honnan tudod hogy nekem mi van itthon ? nekem nem lehet pályaidom ?
Csináltunk pár új képet:)
nekem van egy megdumáljuk,adatlapon az elérhetőség
Ő pályaidomot keres te hülye gyerek, nem gyárit.
Szép gixer. Kár hogy az autó belelóg a képbe.
dobj rám egy mailt :)
kistuning5@citromail.hu
Hali srácok!
Keresek 2001es Rs 125 re komplett pályaidom garnitúrát. Lehet új és használt is!
Csááóó

Jön a tél ideje felkészülni a következő szezonra Ha valakinek kell pályaidom üvegszálból, vagy a gyárin akármilyen javítás az szóljon.
nekem van jó álapotú központim, ha érdekel keress meg az adatlalapomon lévő elérhetőségeken elérsz
majd ha fent leszel irj rám, kikérném pár dologban a véleményed!
Na még páran írnak választ és megkérjük sportmotort, hogy nyisson nekünk egy anime klub topikot.
alapmű 10/10pont
1. a Blokk nemfog sose megragadni maxx a dugattyú a henger falához
2. a második képen még homályos képről is látszik hogy húzások vannak benne...
3. ha a dugó kapott akkor a henger is...
4. Taxi 4

élesebb képről jobban belehetne azonosítani...Minőségi új cuccokkal pótold az alkatrészeket ne használt szarokkal mert akkor szopni fogsz folyamatosan!ha kell vmi segítség teló vagy MSn ha fennvok (20/5140810)
Fucky nincs neked 122-es hengered
Hi,

még régebben írtam, hogy a motor fura dolgot produkál: kuplung behúzása után a fordulat nem esett vissza egyből alapjáratra hanem 5-6 ezer között járt egy darabig, ma letekertem az alapjáratot, mert eddig 2 ezernél volt most olyan 1200 lehet, most nem csinálja azt h a fordulat megkakad 5-6 ezer között, viszont néha lefullad, menetközbe nem, csak ha megállok. Mi lehet a probléma forrása? Meg az indítás se pöccre megy, kell egy kis gáz, illetve hidegen hiába van szivató, egy idő után lefullad, de ha játszom a gázzal jó.
Rs 125 97-hez központi teleszkóp van valakinek?
boccs csak már este van és nincs azon a szaron vaku! Holnap napsütésben csinálok és elküldöm!
jobb minőségű képet csinálj már a hengerről meg a blokkról és küld el a mail címemre
Bocs Bence hogy nem írtam eddig de dolgoztam reggeltől estig és nem volt erőm gép elé ülni! Olvastam az email amit küldtél! a blokk nem ragadt meg csak a főtengely adta fel a küzdelmet mert az olajcső lecsúszott és nem kapott olajat! A hengeren és a dugón komoly sérülés nem látszik és nincs is! Csak a főtengely kapott, de az nagyon! Képet csinálok és feltöltöm
legjobb
nem hívtál vagy minek kellett a számom?
hi,
valakinek bontott bal kormánykapcsolója eladó?
bontósok.?
Death Note