Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na milyen a gép?
jajaja,megadom az msn-em:szilagyi.szabi94@gmail.hu
Nemtom péntek_szombatra 13-14fokot mond,meg elméletileg nem lessz eső
lehet h átnézünk,majd megbeszéljük,vagy neked annyi már hideg? ,vagy majd valamikor máskor jó időben
értem. msn-ed van?

megdumálnánk mikor.. nemtudom h mikor lessz jó idö, legkésöbb tavalsszal
Azt nagyon megköszönném :)
a beton nem egyenes (konkrétan kráteres), ezt az írásnak is átkéne venni valahogy. (RS125)
az Aprilia felírat pedig kövesse a fal irányát. ne csak ott legyen, hanem legyen meg az a 90°-os törés, ami a falban is.
persze gyári aprilia...
mivan azzal amit mondtál, h havertól occsó pézé elkapod? ha vennél valamijen használt főtengőt amibe szar a a hajtókar akkor nekem van egy ~3500kmes komplett hjtókarom, azt olcsóért elkapnád

ha érdekel szólj!
Valakinek nincs főtengelye rotax 122-be?
Kéne már:S:S,123-as nem jó:(
kormány legyen egyenesbe!
nekem eredeti váltóval, új váltóval(használt), 3 féle olajjal...néha mindig van valahol lyuk, és az extrema-mba is volt.
Neki nem volt araija Az a faterja bukója, ami egy kurvajó bukó Fábikám mégis a shoei-re izgul hajnali fél 2kor Délután mek a kerekekért Fábikám
úgynézem neked is volt araid, nem? nemjött be vagy?
Shoei-t Araira átírni ?
lelkembe tapostál
nekem lehet van, holnapra megnézem.
Bazze, most nézem: szevasz névrokon!
Nincs valakinek új szivató bowdenje 98-as RS125-be?
igol bv2
ItalyCorse és Jamal köszi a választ egyelőre ez érdeklödés szintü volt majd télen lesz aktuális Italycorse naon bejövös a mocod fényezése
úgyérzem nem kapok véleményt a képről...
Nemtud valaki rotax 123-hoz fordulatszámmérő meghajtást vagy mit?(amibe a spirált kell tenni a blokk felőli végén)
Hello
Én mezőtúri vok,pénteken voltunk Szarvason motorozni,17:00-18:00 körül+csúcsforgalom,fasza volt,majd egyszer rgurulhatnénk 1-et
én azt a matricát már le nem kaparom onnan :D jóvan az ott ;)
de ha már sisak téma akk BMW sisakot semmiképpen se
shoeit csináld át arai-ra
hyhy... szerekesztettem egy képet de valahogy nem az igazi... várom a tippeket, hogy mitől lenne jobb. hát íme: