Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vki nem jár a bethlen gáborba 15 ker? szoktam látni hogy vki ott parkol egy rs-el...
Neem én Vásárhelyis vagyok:D
sok haverom jár a Kossuthba de én sajna nem:S:D
Te melyikbe jársz?
A tartalék 3.5 liter...
Gyárilag 120-as van a fojtatlan verzióban.
Hello!
Valaki megtudja mondani mekkora fúvóka kell a 28as karbiba?
Kösz
Szia. Van hütőm 12.000huf ha érdekel hívj 06-20-231-5840
Nem tudom, hogy így mennyi benzin kell 40km-hez, de ha annyival előbb fogyna el a nyitott állásból, az jó lenne. Akkor tudnám, hogy ráér csak holnap után tankolnom, és nem valahol bivalybasznádnál tudnám meg, hogy még eltudok menni egy utcányit a tartalékommal. Mert már volt ilyen sajnos. És hiába 5 liter, ha az utsó 0,5-1 liter nem folyik le normálisan. Az ott lötyög, de a motor nem indul be. Tapasztalat. Szóval én egy 2-3L-t tartanék emberinek.
Hali!
van valakinek hűtője?
gyújtást már sikerült szereznem.
Mennyi az emberi tartalék?
Nálam, ha rögtön akkor tankolom tele, mikor tartalékra kell venni kb 8 liter megy bele. Mivel a teljes tank 13 liter, ehhez képest én az 5 liter tartalékot kicsit sokallom.
Okés, vegyél nekem is, ha legalább 2L tartalék maradjon. Tudom, az kurva sok, de hiába van még a tank alján egy csomó, az már nem folyik le. Ezért jó lenne, ha egy olyan 40-50 km-el előbb szóljon, hogy már ott tartunk.
magamnak veszem.
Csak akkor kell, ha emberi tartalékot ad.
Jolly moto rendszer rs-re eladó 60.000 huf cakk pakk jó cucc vegyétek
benzincsapod van?
hello: nekem van oljpumpám=6eft ha kell tudom postázni is.
rotax 122-es blokról van jó állapotu.
de-de, 8 ezres szervizen volt a drága :)
nem a te géped állt valamelyik nap a diószegi mellett a speedline udvarán?
te nem kossuthos vagy ?
Neeem tök jó lett am
Szar.
untam magam, alkottam egy képet, szerintetek milyen lett? (úgy is olyan nagy itt a pangás elfér szerintem :D)
Akkor elnéztem bocsánat...Olyasmi volt mint a Tiéd pálya és utcai idommal. Azért köszi.
Tudom hogy nagyon strapa bírok meg minden de én inkább vágyok egy Ducati 999 re mint pl egy Gixxerre..de kinek hogy
a4 ütemünél a helyzet ugyanez ,a tzr nem megy rosszabul mint a olaszok az is olasz gyártmány.elözö mocim örök motor
általánosságban értetem de volt nsr 25öm anno csak benzin ugyanezt hallottam tzr is , sajnos a mito rs párosról ez nem mondhatóel.most nekem is mitom van .