Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocskirály....
Youtube-on ha beírod a varázsszót a keresőbe, vagyis hogy "rs 125" akkor a videók felénél sípoló hangja lesz a motornak.
Mint kiderült ez több dolog is okozhatja.

Egyes opció: Ez az olcsóbbik. Valami fogaskerekek sípolnak, azokat kell kicserélni. Ha jól tudom 2db van és darabja 8500 pénz. (=17ezer)
Kettes opció: Amit én fogtam ki. Kicsit többe kerül, jobban fáj a pénztárcámnak, de meg kell csinálni és kész.

am az előtted lévő hozzászólásban is találsz választ a dologra. "kopó alkatrész"

tovább nem részletezném. ígérem mester, a sarkamra fogok állni, kicsit szokni kell majd, de megoldom
ja és ez RS 125 topic ha jól látom, cbr arrébb van
talán a dsr nem minőségi munka?
így igaz. sikeresen elbasztam a garanciát a műszarfal trükközéssel xD
ezvan. így jártam...
Írtad, hogy 6ezernél is ezt csinálta, stb...
Akárhogy is számolom, 2007 óta még nem telt el az 5év, szóval akkor még garanciás volt.
Nem kell hülyének nézni, előbb állj a sarkadra, és ne fizess ki olyat, amit nem kéne.
Én csak a főtengelyre gondolok, nem a többi cuccra...jah de mostmár késő, tanulópénz megvan.
nem garanciális a motor ha jóltudom!
amúgy a kopó alkatrészekre meg nincs garancia...

bemész veszel egy RS-t egy évbe elmész 15000km-t és évente neked ingyen cserélnek dugót 2évente meg mindent benne...hááát nem!
a Garancia az csak eggyes dolgokra ér...mint pl kábelköteg, stbstb
de csak ha szervízkönyves de ebbe nemvagyok biztos...
Nem akarlak megbántani, úgyhogy nem mondok semmit! :)
Olvasd át párszor amit írtam, ha kell akkor szótagolva, szavanként vagy nem tudom. Elemezd, alany állítmány stb, akkor lehet megérted ;)
Ne rontsad már az üzletét, ebből lesz új henger rakva a gépére.
hozhatsz eredeti hengert 50be egy pár darab biztos érdekel!de csak eredeti! (Troják féle nemkell az öntéshibás! telefonba mondta saját maga!)
Dugó berakást simán ellehet baszni...meg a többit is...
ha olyan kurva kindertojás lenne akkor miért nem midnenki otthon csinálja meg? amikor a sok faszságot írják fórumba (halkan jegyzem meg hogy ezért van) hogy a KM óra most MPH mér, hogy állítsam át? milyen olajat tegyek bele stbstb...akkor miért nincs a kindertojáshoz használati útmutató?

nemolyan egyszerű egy blokkot összeállítani mint ahogy azt te gondolnád! gondolok itt a henger kimérésre, dugó kimérés, karterek eltakaritása, összeszerelése , stbstb...mind időigényes ha azt rendesen csinálod és sok mindenhez célszerszám kell ha nemakarod a főtengely végét szétbaszni, a lendkereket kettérepeszteni, stb...mind1 nemfogok neked mesélni vidd minnél olcsóbb helyre a motort javítani aztán majd 2x annyit ráköltesz mintha "minőségi"-nél csináltad volna...
De most mi is kerülne többe 1 másik szalonban? A garanciális javítása a motornak....Állj már a sarkadra!
50ért hozok új hengert eredetit
kuka mellől mentett dolgokat meg sztem hagyjuk ugye?
ne haragudj már de egy dugót hogy lehet nem alaposan berakni? még aki nem is ért hozzá az is meg tudja csinálni.. kb kindertojás kategória
tömítést odaigazítja csavarokat meghúzza és ennyi
karburáláshoz igen elfér egy szakember
ez eddig 60ba került, anyag költség 25 még lehet sokat is mondtam
akárhogy számolom 35 ezer szerelés
aszalósék nem ma kezdték szóval nem hiszem hogy ez 1.5 óránál tovább tartana nekik
még ha 2 órát rászámolok akkor is 10ezernél járok....
+20ezer egy csapágy +egy kis szerelés

most írhatod hogy így úgy minőségi munka de ezt úgy hívják hogy húzzukleagyereket!
basszameg, kár volt beírnom...
ha tudtam volna, hogy ilyen csata lesz itt, nem mesélek senkinek egy kurva szót se a motorom állapotáról... :\
80ért egy hengert veszel! nem öntéshibásat amit olaszból a kuka mellől mentenek meg hanem egy normálisat...nah ennyit a komplett blokkról!
Próbáljatok már meg minőségi alkatrészekbe gondolkodni...
szerszám az nem az aldis szettnél kezdődik vagy amikor az Auchan leértékeli 300Ft ra az imbuszkulcsszettet...
szerinted a Beta miért 4000FT? biztos átbaszás...

nem minden esetben tükrözi az ár az értéket!
de nehidd azt hogy szarérhugyér fog mindenki dolgozni neked és ráadásúl alapos, minőségi melót...
lehet hogy értenek hozzá, de 80ezerért blokkot veszek
nem! a minőség több mint 20év szakmai tapasztalattól kezdődik, annyi nőn lennél túl ahány versenymotort építettek akkor már rég nemibeteg lennél! viccet félretéve, majd rájösz vagy elég ha szétnézel hogy egy minőségi munkának ára van!
de komolyan nemkötelező hozzájuk vinni a motort!
ezért vittem Aszalósékhoz! :)
Lehet hogy van akik nem szeretik őket, de én sok jót hallottam róluk. Lehet hogy nem a legolcsóbb, de legalább jó lesz a gép - remélhetőleg :)
Az meg a másik, hogy ugyan ez a manőver a dunakeszi millénél lehet hogy a kétszerese lenne.

Nekem millés munkafelvevő tavaly azt mondta, hogy CSAK A DUGÓCSERE 150ezer ft környékén van. Úgyhogy ehhez képest Asziék elég jó áron melóznak.
(tudom, hogy a hozzáértők maguknak megoldják 30-ból, 40-ből, de sajnos én nem értek hozzá - mint ahogy még sokan mások sem - és én inkább egy hozzáértőre bízom a gépemet)
én mikor hülye gyerekeztelek le?
de igen igazad van a minőség 50ezertől kezdődik!
Hülyegyerek nézzél szét mennyi az órabére bármelyik márkaszervíznek...
5000/óra az nem tartozik az olcsók közé de nem is drága!

Nemkötelező hozzájuk vinni...lehet máshova is...a minőséget megkell fizetni! 3éve versenyzem és egyszer nemvolt motorhibám! minden időben kivolt cserélve és semmi...!

Más egy 7végén akasztott 3at!AA-n!nemakarok neveket írni hogy ki és hogy kinek szerelt!
eladó 34-es karbi 34es szívócsonkal 12000-
ezen annyit javítanék, hogy a motort nem egészen 1 millióért vásároltuk, kevesebb mint 30km-rel.
1millióért felraktam nemrég használtautóra és érdekes módon több érdeklődő is volt, de nem a "mennyit fogyaszt" "mennyi a vége" típusúak.

új motort venni miért ne lehetne venni? lehet, csak apriliát nem :D
"akkor garanciába meg kellett volna hogy csinálják a szalonban. két hétig állt ott a motor, végig abban a hitben voltam h csinálják. aztán felhívott a munkafelvevő gyerek, hogy nem tudják megcsinálni, nincs rá idő, stb. hozzá se nyúltak..."

Hát igazán nem értem, hogy lehet ez... És hogy miért hagytad...
Noisia is ráhagyta a szervízre, és ráadásul azóta sem megy még a motorja...
Az lenne az alap, hogy cseremotort biztosítanak, ha két hétre maguknál tartják a motort. Vagy ha nincs nekik, kp-vel megváltják... Ráadásul hozzá sem nyúlnak... Rájuk férne egy határozott ügyvédi megkeresés...

Azt csodálom, hogy van még aki új motort mer venni. 2007-es motor ér most kb 800e-t. Új árához képest veszített kb 500e-t. És most még költs rá 100-at...
5ezer a munkadíj ebben benne van:Full váltócsere, kuplungcsere, lánccsere, teleszkópfelujítás és egyéb karbantartási munkák...sztem ez elég korrekt
aszalósék 80ért csinálják a dugócserét karbi hangolást és a főtengelycsapágy cserét munkadíj 50ezer