Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem ne keverj bele... nem csak a motorral volt idén a hiba. csáó
Az elvileg Miklósy Ádám(ha az ő) zöld fehér drága úgy tudom"Alpokos" motorja nem nagyon ment a lelátóról nézve sem... Miért?
"...Van pár vén majom..."
Mindentől függetlenül azért ettől több tiszteletet érdemelhet az öreg Aszalós (ha neki címezted a megjegyzést). Még ha nem is bánnak egymással kesztyűs kézzel az ellenfelek a versenyek hevében...
minőség! Trojáktól veszi aszalós az összes hengert! Előttem csomagolta és címezte meg Trojákj a 4 hengert. Én beszéltem szegény Gyutaival és mondta mekkora tapló volt vele az öreg aszalós! Kizárták az aprilia kupából, mert nem volt olajtartája. A kisfia Zolika, meg évelején úgy indult a versenyen, hogy nem volt licence és olyan, hogy junior gp kategória nincs is. Ja és még versenyszabályzat sincs az aprilia kupára! Ez a magyar motorsport! Van pár vén majom, aki azt hiszi, hogy ő szarta a spanyolviaszt!
ha már lúd, legyen kövér
ez lemaradt

Én irtam elöször?Olvass már vissza egy kicsit...RsPetya hsz.ére irtam NEM a tiedre!Erre te válaszoltál.De faszé kell neked állandóan vitatkozni valamelyik fórumon valakivel?A csajomat meg te ne vedd a szádra nem adtam rá engedélyt.Az ilyen menő hozzászólásaidat meg hanyagold még valaki képen nem töröl érte azt utána lehet menőzni.És itt lezártam a témát!
Teszek egy ezrest Csabára
Hát most is te írtál először és utána is te kezdtél el okoskodni.....most megint a csajod fog megvédeni?
Jolvan kutyát se érdekli mit buksz le a motorodrol..De mondom még 1x Ne olvasd a hsz eimet..és akkor nem kell leirni az okosságaidat.
Azt is buktad , 1 idomom sincs eltörve, 4karc van a fejidomom oldalán ha ennyire tudni akarod.
Jolvan akkor oldalidom tök mind1... Hát nem én buktam asszem... Na mind1 nem szítom a vitát a jövőben hagyd figyelmen kivül a hsz-eimet.
Nyugodtan kereshetsz, nincs eltörve a fejidomom, szóval buktad!
Törött fejidomot kerestem... Am meg nem a te hsz-edre irtam ugyh...
Amúgy ha valaki érdekelne...
Hasonló de ennél undorítóbb hangja volt az enyémnek.
Csak nyugodtan! Neked MA mindent szabad
Petya ha megendeded...

Nos, akkor arról beszélj, hogy hetekkel ezelőtt mit kerestél a cbr topikban, mito topik pár házzal arrébb.
Ott a pont!
nem rájuk gondoltam konkrétan...
Sajnos nekik sem jött össze az Alpok-Adriás 7vége de a többi verseny meg igen...
DSR ről is hallottam jót, rosszat...de kb ez mindenkiről elmondható...
Megbeszéltük!
*vajon...bocsi, este van
Ja azt lehagytam, hogy mostmár akkor engedélyt kérek tőled Petyakirály, hogy be szeretnék írni valamit ide...ugyanez volt az RS50 topikban, az ottani Gedeonkirály is istenség, mint itt te, tőle is engedélyt szoktam kérni....valyon miért pont az RS topikoknál van ez?!
nekem pár hete a váltó fogaskerekei törtek el, de végül a csere helyett jó ismeretségből kifolyólag egy komplett 2001-es blokkot kaptam karbival, powerrel mindennel 20ezer ft-ért!, amit én magam raktam össze 4óra alatt! megérte; azóta nagyon, de nagyon szépen megy a motor, igaz a karbi behangoláshoz nem értek, de 1hét állítgatás után sikerült jól belőni! szóval az h ki, kihez és mennyiért viszi a motorját és milyen 'minőséget' tesz bele, ez szerintem pénztárca függő! én az ösztöndíjamból építgetem a motort és nem véletlenül nem az új szériás rs-em van. nekem ennyire futotta, de megvagyok vele elégedve! és bocsi hogy így közbe szóltam, és remélem nem tiportam senkinek se a lelkébe