Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segítséget!
ennyit az aprilia kupáról
szétszedte vki ? látta vki? nem hátakkor bárki mondjon bármit
miért járatod le magad hazudozással?
nem az volt rajta . bizonyísdd be..
pringen akkor mit keresett rajta a 160as?
dany :fóliavágás.hu bármit legyártanak csak vigyél nekik eredetit v képet bmit!
Nekemis ez volt , de jobban jártam mással
így van
nem baj majd jövőre megmutatod! :D
nem lettem utolsó mert te pl balfasz voltál és elestél
Hi!
Kellene nekem a motoromra bal oldali aprilia matrica (amilyen a gyári is). Esetleg ötlet h honnan tudnék jó minőségűt szerezni?
1 fogdd be:D nem a te dolgod :D nem az volt rajta versenyen 2 nem az öreg szólt az olajtartáj miatt mindenki leszarta egyedül ricsi nem mert feltűnt neki hogy se Ádám se Ráski nem tudott annyitt menni ... téma lezárva
ha belevauzhatok aszalós témában 1 ismeröse megadta a számát hivjam megjavitják a mitomat:ja 2 hétig nem vette fel a telót 1szer adigg jutottam h kinyomták a telót Szimpatikus!
ha olyan nagyot megy miért lettél tök utolsó mind a két versenyen?
olajtartály miatt szól aszalós 160as miatt meg nem? hogy is van ez?
:D káár:P pedig az a henger megy apám:D piszkálás nélkül is:D
Márió most beszéltem rezsővel nem lesz 160 as polini kupa :S
erre megírtam a választ az előbb...
vegyél már fel msn re:D
Nem arra, hanem úgy általában. Igazából lényegtelen.
tegyük hozzá ha a legutóbbira gondolsz új blokkot kapott ...teljesen gyárit ;)
sőt leginkább velem... Én nagyon büszke vagyok hogy Aszalósék egy ilyen motort raktak alám, mint amilyen az idén volt. Nem voltam érett rá, mert nem olyan könnyű beállítani, meg menni vele mint ahogy azt elképzelik sokan! Volt sajnos idén bukás is, meg lánc szakadás... illetve a lendület sem úgy jött mint mondjuk tavaly. de ehhez senkinek semmi köze... Aszalósék nagy jó motort csináltak mint mondtam, de ez az év egyszerűen nem jött össze. Mind1, jövőre 600ban re. Aszalósékat pedig nem szidni