Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tetszetős. remélem érezted a szarkazmust a mondatban:) ezt még 6 km-el arréb is észreveszik és már ott fékeznek
hopp:D egy "nekem" kimaradt
Nem tom baromira teccik
és így már észreveszik, ha fékezel?
Íme a kicsikém az új blokkal és a féklámpával egybekötött ledsorral És a műszerfalam, bár tanloklnom kellene
király, köszönöm
holnap csinálok róla
Dugóról van képed? Anno gyűjtöttem a lyukas dugós képeket. Aztán töröltem.
Hajtókar marad.
Holnap 3után hívlak.
nekem is van egy ilyenem 500-zalolcsóbbanadom.
SÜRGŐSS!
Kell valakinek ÚJ első gumi?
heidenau 110-es motoron még nem volt.
érd itt.
stif004@hotmail.com
ÁRON ALUL!
Volna valakinek eladó RS125 kormánya ?
A felső villahídra rádugós tipusú 2 kormánycső érdekelne.
Köszi
Basszál még le hogy nemtudtalak behozni...
idáig mindíg csak felmutattuk a jegyet aztán jött mindenki, idén lyukasztottak...4db jegyet kaptam a nevezésért...biztos beleférsz a 4 jegybe
hogy vonnád felelősségre ha nem őahibásmint rtad azt is?akko te ügyed, többinélmeg valóban, kérdel apénzt
Lerakja az árát és utána mehet próbálgatni, nekem zúzták már le a 2 kerekűmet próbálgatás alkalmával. Meg mostanában elég sok a trükkös tolvaj. Szóval kp aztán falnak is mehet vele.
Kereskedésben is így lehet motort próbálni általában.
ilyen velem is történt
A fordulatszám mérő mögött alul a kis csatlakozó kontakthibás nagy valószínűséggel.
Hello!

A km órám bengáskodik. Kevesebbet mér a mutató ,a számláló rendesen méri a km-t mi lehet a gondja? A fordulatszámmérő is ugrál de helyben nem is mutat semmit. Lehet házilag orvosolni valahogy? Hol vannak a motorban a fojtások? power jó már, cdi kiütve. Kipufogóban, karbiban van még?

Válaszokat előre köszi
Túl kishőértékű gyertya előb-utóbb körülnéza karterben hogy mizu odalenn
Gyááááá
Azért ejti el nehezen, mert kevesel.
Ha teljesen felülről is, akor feltehetően mindenhol, ha csak középtáj alatt, akor csak lent.
Vagy falsot szív, vagy csak simán karburálni kell.
Ha nem reagál az alapjárat környékének az állítgatására, akor tutira falsol.

Szóval, tök mindegy, hogy miért kevesel, meg kell találni, és elhárítani, mert így egészségtelen.
Hova?
már beiratkoztam!
Jogsija sincs!