Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki meg tudná mondani hogy mi a címe a zenének ami ebben a videóban megy?:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Vagy hogy hogy tudok valami privát üzenetet küldeni a tulajnak IMI91-nek? Köszi:)
Szevasz kiscsóka.
2.06.480-an. Nem olyan rossz az egy ilyen vén gecitől mint én ugye?
Magyarázd már meg hülyegyerek amihez közöd sincs.Az összes hozzászóló tényeket írt le, de te a monitor mögül okos vagy.seggfej
Gyutee meg FuckyRR stb. leírta,mit kell ezen túlbeszélni....
Akkor pedig magára vessen az, aki elindul egy technikai kiírás nélküli versenyen. Az AlpokAdria 125 SP-nek legalább van technikai kiírása. http://brorganisation.hu/downl...
A magyar motorsport eléggé szeszélyes és felesleges bármit is csinálni vele. Ugyis ha jó vagy és nem vagy Aszalós párti akkor keresztbe tesznek ugy, hogy az csak nyekken.... Ezért szánalom az egész. Már komolyan mondom 30.000-ret kiadni ezért... Hát 10x meggondolnám, hogy versenyezzek-e ahol bármelyik pillanatba kizárhatnak mert 1 csavar nem lett rendesen meghuzva....
nincs olyan
Ha már úgyis ennyire az Aprilia kupa szabályai körül kalandozik a beszélgetés, nem tudná esetleg vki belinkelni a pontos Aprilia kupa szabályzatot, technikai kiírást? Mostmár tényleg érdekelne.
majd akkor én is elindulok már az aprilia kupán reszelt hengerrel, mert ugye gyári hengerre nincs keret
ha tehettem vna 25 ös henger lett vna rajta, de sajnos erre volt akkor keret
3ezer pénz.4400 a kúton. bontatlan!
büszke lehetsz rá hogy nem tudódott ki
1/3-nak kell olyan színűnek lennie, a többi lehet más.
Tudja valaki hogy a forgalmiban beírt színtől hány %-ban lehet eltérni? Arra gondolok itt hogy az én esetemben fekete szín van megadva és mennyire lehet több színt belevinni a fényezésbe hogy az még feketének minősüljön? pl 1/3-da lehet más színű a motornak?
how much is it? Am. Tyt rám hoztad az agyfaszt reggel, aszittem még okt.1-ét kell átélnem Aztán ránéztem a monitor jobb alsó sarkára és megnyugodva mentem iskolába.
ez van :S az enyémet nem tudta senki .
Helló ,Van egy Agip racing 2t bontatlan olajom ha valkit érdekel.tévedésböl vettem Agip Speed helyett.ha valakit érdekel olcsobban akkor irjon.pesten személyesen átadom.
gregus16@gmail.com
köszi
ezzel szemben az enyém szét lett szedve, a saját szemével látta aszalós h minden gyári. mivel másba nem tudtak belekötni ezért kitalálták az olajtartályt. és ezt azzal magyarázta h gyári motorral nem lehet 2:15öt menni. azért mert ők nem tudnak még lehet!
Sziasztok !

Aprilia RS 125-höz ('05) keresek bontott sztenderkapcsolót.

Köszi
basszameg késik 1 napot a nap mutató az órámon
minden mai órán 31-ét írtam a dátumhoz a füzetembe
áhhhh
na MOST éljen okt 1.
"kolbásztsörtidevazze"
de kurva jó, szar a kedvem, mondom jövök ide vigadni. nesze bazmeg brook, itt meg ölik egymást. Éljen okt.1!
na jó éjt minden kedves fórumozónak
irígykedek?:D nyalom a segget . elmondhatnád nekemis miről beszélsz
te mi a faszról beszélsz ember ... nem tudod mit beszélsz nemfogom mindenkinek elmondani miért nem vettem 2 éve 240ért gyári hengert xd és mit dobálózol közhelyekkel amik nem is igazak.
tudod amúgy a magadfajta kis faszok húzzák le ezt a sportot. Csalsz, hazudozol,irigykedsz. egyszer nyalod az ember seggét, máskor meg hátba támadod... fasznyi fogalmad sincs a versenyzéshez... mit ugatsz itt? Elindultál két versenyen, utolsó lettél, és most kinek képzeled itt magad? azt ajánlom vegyél vissza az arcodból mert itt nem leszel nagyobb az biztos...nem baj, majd jövőre megmutatod... üdv:D