Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt meséld már el milyen az élet 250 felett
az arrow titánium tompító egy arrow carbon tompítóval szemben mien lehet? (09 es rs125-höz) mármint hanrra és teljesítményre
Kár. A Jolly a legtutibb és mégsem forgalmazza itthon senki. Az Arrow és Giannelli pedig már jópár helyen rendelhető.
75e a váltó? pffffffffffffff

Troják Zoli ennyiért blokkot adott volna neked.
Volt bőr a képén akitől vetted. Egy 600-1000es 4T motorba olcsóbban veszel váltót.
igen!
oké. köszi szépen
adamka911@citromail.hu erre írhatok emailt?
Nem tudom mert fáj érte a szívem mert bármi baj van a másikkal akkor csak kicserélem és mehet tovább! A régi blokknak pedig nincs nagy baja csak a főtengely alsó tügörgője adta meg magát! Az pedig 30-40ezerből megvan! Amúgy hibátlan előtte 3 héttel lett felújítva a váltó mert szimeringes volt és megette az olajat és a kis műanyag tügörgőg a fogaskerekek alatt elolvadtak! És akkor kicseréltem az összeset fémkosarasra, és új csapágyakat is kapott(SKF-et)! Mit adnál érte? Megvan mindene olajpumpa, henger, dugó, deknik.
és a régi blokkod nem eladó?
hali! Láttam itt a fórumon 200-et költött az rs-re! Lehet mert énis komplett blokkot vettem 110 00-ért és ha azt hozzáadod hogy milyen óradíjba dolgoznak a szervízbe akkor könnyen ott lehet a 200-nál!
Valaki nem megy mostanában Siófok fele motorozni? Elmennék már egyet mert rég voltam! És egy kérdés, a központi telót lehet szerelni? Mert kb 2 hete útközben éreztem hogy megpuhúlt és nem csillapít megálltam és láttam hogy csöpög belőle az olaj...azzóta nem mentem de hazafelé már nagyon szar volt ki akart minden döccenőnél dobni az ülésből! előre is köszi! Üdv: Ádám
nyugodtan vegyél újat. passzolni fog

anno
elkelt
BenceRs tudsz adni egy elérhetőséget, érdekelne a kipu.
Csak Arrow,Leovince,Giannelli kipukat forgalmazunk.
A Technigas már nem rendelhető, csak az az egy maradt belőle.
JollyMoto kipufogóval is foglalkozol?
ráér az a csapszeg
minden kipufogó jó minden évjáratra.
Ő kiszámolta szerintem az árakat, de te viszont nem nézted meg, hogy kinek válaszolt Mert azt Bencének írta aki 50et mondott az arrowra!
Úgy gondolom, hogy a felfogatások ugyan azok lehetnek, de az új rezo nem fér el a régi idomok alatt, vagy mellet, vagy valahol, mert nem írja az új rezót a régi motorokhoz, viszont a régi rezót írja az új motorokhoz is.
És a titánium tompítót is csak az új rezóhoz írja.
jó de ha veszek hozzá kipufogót is akkor passzolni fog... gondolom a kipufogó csönél ugyanaz az illesztész nem?
Ezt nem tudom, de valamiért csak az új típusra írja az ARROW katalógus.
Nézzd meg a weboldalon
www.arrow.it
Nem biztos hogy ugyan oda esnek a felfogatási pontok.
most ha egy 2000-re teszem fel az újat akkor mivan? nem megy rá vagy mi?
Nyugalom!
Ezek teljesen újak és most töltöttem fel a WEBÁRUHÁZBA is őket, így már ott is meg lehet rendelni.
az árak azért térhetnek el, mert 270Ft-os euróval vannak számolva, mert most ennyi, viszont amikor ki lettek adva az árlisták (tavasszal) akkor magasabban volt az euro.
viszont még nincsen raktáron, úgyhogy november 17.-ére tudom szállítani.