Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudod mi a szánalom?

Michael Puskar tőlünk kérdezte hogy ugye nem Hexan benzinnel megyünk? (volt egy hordóba mivel az Aszalós Zoli a 125GP be azt használja(lehet is)
és a verseny végén a levezető körbe lenyúlt a tankhoz és lehúzta a benzincsövet így kiengedve a Hexan benzinjét...és mit ad isten látták a pályabírók és kizárták...aa dobogóra ő állt még fel az érmet át is vette és a végén elakarták kérni tőle de mondta hogy a szponzorok elvitték az érmet nah ez a geciség és kilett zárva...AA 2. lett amúgy...
Gépátvételen nemfognak szólni hogy 160as hengered van vagy hogy slickkel mész...a verseny végén szólnak... de akkor már késő! lehet így is nézni, meg lehet úgyis hogy nem csalok (Puskar esetében) és akkor nemkell leadni az érmet meg a pontokat...

Itt nincs nagyfőnök meg kisfönök, ez nem Motogp...
Ha lenne nagyfőnök akkor nemlett volna engedve az első versenyen sem...ez az egyik a másik hogy sok más infót ti nemtudtok amik elég érdekesen jöttek ki és nemakartak nagy vitába belemenni ennyi...

és a Márió volt igen a 3. mivel van egy verseny amin elindulsz és beis kell fejezni (motor kibírja, nincs semmi technikai hibád stbstb) és ő lett a 3. a 2:30as idejével...és ez tudod miért van? azért mert a sok szájhős fórumozónak hiába adtunk olyan lehetőséget hogy gyertek pályázni neméltek vele(tisztelet a kivételnek).

Hidd el aki elszánja magát a versenyzésre és látnak benne fantáziát annak biztos tudnak, tudunk segíteni...
Persze nevárja senki el a másiktól hogy a saját szórakozását más fogja finanszírozni...Vannak versenyköltésgek amit sajnos bekell vállalni de úgygondolom ha valamit akar az ember akkor azt eltudja érni és nem feltétlen kell egyből a legjobb technika!
Sziasztok! Mi most a reális ár, egy 02'-es szép állapotú, felújított, rendszámos-vizsgás RS125-nek?
Csak tudod mi az érdekes?! Gépátvételen érdekes, nem szólt kutya sem azért a bűnös tartályért, verseny végén pedig mikor látták, hogy ez bazdmeg nagyon jót ment és 1. lett, egyből kellett találni valamit, mert a nagyfőnök nem őt akarta látni a dobogón!
Márió pedig a 2:30as idejével ott állt a 3. helyen....

Szánalom az egész!
Van egy Alap gyári motor és ehhez képest elég sok módosítás van az Adrián motorján...ő is aláírja ezt és beszéltem is vele verseny után...
Aszalósék mellett az szóljon hogy ők Pancsiringen szóltak hogy rajta kell legyen minden...Adrián édesapja mondta hogy hazamenjenek az önindítóért, de nemkellett...mondták hogy következő versenyen majd legyen meg minden...
Sajnos nemlett...
Tudom nincs sok közöm hozzá , de egy ilyen módositásért mint pl , Olajtartály ami pár deka stb...
elég lenne egy intés / óvás .
Nem ezek maitt ment ilyen időt szerintem . De , tudom nem te hozod a szabályokat stb...
így volt minden ahogy leírtad . örülök hogy korrekt vagy és nem bántottál meg, nagyon elakartam indulni azon a versenyen. Szégyenlem de ez van.
már párszor leírtam sztem ide hogy mit lehet módosítani!

Aprilia kupában lehet módosítani a következőket:
-kipufogó
-pályaidom
-fémfékcső

-fékbetét
-1gyűrűs dugó

amit nemlehet:
-hengert, hengerfejet, kartert módosítani,
-gyujtást nemlehet módosítani
-vékonylánc nem engedélyezett

(160 as Pollini sem ) muszály volt bocsi

amúgy a Márió sztorija úgynézett ki hogy leérkeztek Pancsiringre és betolta a motorját ami egy romhalmaz volt kb...utcán is necces nemhogy versenyre...
minek bontsuk meg a blokkot életében alig volt pályán stbstb....
kérdeztük 125 jaja az meg minden...jo oké este a sörözés meg a lazulás helyett a Márió motorját kezdtük másnapra valami elfogadható állapotba hozni! Szólj Márió ha nemígy volt...

Amúgy a szabályokról annyit hogy 2006ban Most-ban a Tolnai Istvánt SSt600 ból azért zárták ki mert nem gyári volt benne az akkumulátor...
Egy valamirevaló versenyen figyelnek a szabályokra...most már AA-n csak faszságokra tudnak figyelni...
"Adrián" Bocsi
az tény hogy volt hogy tőle vett hengert...de már nem és ami van "új" henger az újra lett nicasiloztatva és minőségi fasza cucc...

Igen kilett zárva az Arián mert Pannóniaringen ellett mondva állítólag hogy kell önindító meg olajtartály stbstb...
Van a Dunlop Trophy ahol fogjuk rá hogy mindent lehet módosítani de Aprilia kupát direkt azért csinálták hogy kis, kisebb költségből kijöjjön az ember...
A Ráski Robi ment 2:17et a széria Apriliakupás motorral...akkor most lealacsonyítunk egy többszörös robogóbajnokot vagy most ez hogyvan?
száz szónak is egy a vége vannak szabályok amiket bekell tartani...Sajnos ezért tart ott a Dunlop Trophy ahol most tart...
te egy igazi kétszínű csicska vagy gyere fel msn re;)
gyere:D senki nem nézi ha úgyegy mint egy gyári akkor fel nem tűnik senkinek
meg berohadt a pover
nem pörög neki 5-6-nál tovább, a tipikus fojtásos tünet.
Helló!
Agip Speed 2t olajad van most eladó, és mennyiért?
olasz szar ?
mi a gond vele ?
teljesen el vagyok keseredve:S:S:S
B.A.J!
megcsináltam amit mondtál de ugyanolyan szar.....
34-es karbi szívócsokal 10ezer
28as új karbi szívócsonkal 7ezer
új gyári rezó 8ezer
de igazad van elirtam
nem boards? de.
ph :::a zene :Guano apes 98 körüli album ,meg van az album ,tele van ilyen vad számokkal legismetebb számuk lord of the boots szintén ezen az albumon azt mindenki ismeri.
Gratulálok! Igazán okos, intelligens vagy. És kőkemény! Várom további nívós hozzászólásaidat amivel majd emeled e fórum színvonalát. Ciao
igen a térdedre vigyázz! nehogy letedd:D
aztán gyere 15én
A térdem még mindig nem teszem le. Remélem kint tudok lenni. De ennél az olasz reteknél sosem tudhatom előre. 12-13-án meg szlovákiába szeretnénk menni ha jó az idő.
De rajtam nem fog múlni. Szeretnék 05-alá bemenni. De ha nem az sem baj, akkor megmarad jövőre.
de nem is olyan jó 15én próbáld meg újra kint leszek én is