Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
gyujtás, lendkerék és egy vezérlőelektronikád lenne és mennyiért?köszi:gege
nekem 92-es 123-as rotaxom van ,szerinted ugyan az lehet?köszi:gege
hali! és mennnyiért adnád őket? tuti jó a 23-asba?a tekercsek ebbe be vannak öntve.köszi:gege
15-e hring délelőtti csoport.
Egy kérdés valaki nem megy mostanság egy szezonzáró pályázásra? Nincs kedvem egyedül menni faterom pedig nem ér rá! Ha valaki megy kérem jelezze! az előttem szólónak pedig annyit hogy én is olvastam kb 2 hónapja a fórumon keresd vissza itt van légyszi ha megvan bemásolhatnád még egyszer
http://sportmotor.hu/motoros_f...

az első kettő fajta is van
üdv srácok...vki nem tudja nekem bemásolni a soproni reklám aprilias valtozatat?ami ugy kezdodik h nincs karikas ostorom stb sb...vhol olvastam nemtudom hol,v itt v mailbe...gozsodav kukac freemail pont hu,thx
ebbe renault autó gyertya volt:d
henger marad megoldottam
vagy nem. Köztudottan a Br8eg gyertyát kisebb hömérsékletbe használják, szóval én 10-15 fokba nyélgázon mehetek és nem lyukasztja ki..
Ez BroOK dugattyúja. Az alacsony hőértékű gyertya tud ilyet csinálni. 8-as gyertyával 5-10 perc 10e-es fordulaton és máris van lyukas dugattyú.
bence rs ilyen fotót én is feltudnék rakni ! neked kiderült mio kozta ?
rotax 122-es blokból ami 1996-2008 ig jó
főtengődet megvenném 15-be.
Szia nekem is van. Rotax 122-be volt de 123-asé ba is jó elvileg.
Rotax123-hoz bontott alkatrészek eladók! szinte minden van.
power elektronika 7eft
rs hátsó gátló, tökéletes csillapitású:15eft vagy sport pro gyári gázos központi hibátlan állapot:30eft
hengerszett,34karbi,gyujtásrendszerek,m
embránok,váltók,blokk felek,...stb
érdeklődj!
hali! rotax hányas blokból valók? gyujtás állórész a lenkerék és a gyújtáselektronika érdekelne különn külön.köszi
ha esetleg vki mocit keres eladó! call me
Eladó pályaidom, henger, fötengely, felni, váz, futómű, fékek, trafok, kábelkötegek, stb.. 06-20-231-5840 hiívj
aprilia rs 125-maradék alkatrészek eladók.
érd:705377495
Cagiva mito mito evo freccia bontott alkatrészek eladok:
blok,henger,gyujtás,power,karbi,telok,lámpák
,idomok,kapcsolok,
öninditó,müszerfal,lábtartok,tan
kok,vázak,fékek,sárvédök...........
érd:705377495

aham. havernak 2 kék neonja van, azért szólt, hogy nem kéne erőltetni.
akkor elöl is lehet mondjuk a lámpa burába beépitve mondjuk piros led?:D
Pirosért nem szólnak, csak a kékért! Sárga,fehér, piros, pink, naplemente zöld bármi lehet, csak a kékért szólnak. Ezt a dabasi körzetis rendőr mondta nekem.
igen valamit éreztem:Dde nem csak féklámpa mert a féklámpánál a kék nem világít csak a piros:D így külön be lehet kapcsolni és ha a rendőr megállít azt kell mondani hogy csak beragadt a féklámpakapcsoló