Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hosszabak egy japo 2 T n a szervizinterallumok .
Nincs annyira a csúcsra hangolva , sem a váz sem a blokk .
Úgy érted egy japán 2T kevésbé szervízigényes?
magyar001 azért vágyik valaki japó motorra Mert sokkal jobb megbizhatóbb 10ed annyit kell szerelni .Tapasztalat 15évre visszanyúlóan akármelyik szerelö irásba adja .
sziasztok!

Keresek eladó olajpumpát rotax 122,höz...ha van valakinek eladó szóljon...köszi előre is.
kivéve ha a power nyelv 5millió apró darabra hullik szét :D
tzrnél hallottam ilyet, de az RSben nem tud előfordulni
szerintetek lehetséges, h a powernyelv valahogy beleérjen a dugóba?
Most így hirtelen nem tudom hol láthattad a mocim a neten mert az enyém nem eladó szóval ha vmi használthirdetésben van akkor az kamu de am vegyél fel nyugodtan hátha tudok segíteni..
azért, mert kinek a pap, kinek a paplan :) én is ellennék 1-2 olasz géppel :P de az álmom akkor is egy gixxer
Sztem ugy kéne kezdeni hogy:"Nincs MV Agustám..." vagy "Nincs Ducatim..." Akinek Olasz gépe van miért vágyjon egy japóra nem értem...
Én spec a motort itthon csinálom, sz.gépet is addig csinálom, hogy még kondit is forrasztok ida oda sötöbö :D, de ha van valami ami nem megy, minden egyes porszemet visszakérek, amit itthonról vittem el.
Jah nem bírom ki a korl-ig a cbr-t... .
LoL, még is 2T-s csicska leszel? xD
Szia Jamal. Szerintem a Te mocid láttam a neten. Lenne pár kérdésem mert érdekelne...Ha nem gond felvennélek msn-re.Köszi.
haha szentem az enyém jobb :D
Mert a régi gyertyád nem adták oda cserénél?
Lett is, csak valami használt szart rakott bele, szintén 8-ast. Aztán azzal szarakodott, visszamentem, hogy adják vissza a másikat és odaadták, hogy azt hiszik ez az.
34.000 forintért odaadom
egyik osztálytársamnak yamaha booster dugó van a swift váltóján
hát ez jól elintéződött :S pedig amikor raktál fel videót emlékszem valaki be is írta hogy cserélj gyertyát.
na, még ki se kell fúrni, madzag bele és máris van egy jó nyakláncom:D
Igen van kompletten tehát a gyujtás 40eft- ha érdekel keress meg az adatlapomon lévő elérhetőségeken
Irj rám vagy hivj fel megbeszéljük!
thx