Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondom VAGY 90 alatt. Ilyen 6 rongy rés van kereskedő és kereskedő közt. De 50ért kurvára nem fog újan találni itthon, kereskedésből..
add már össze őket! az egyik 93-ra a másik 90-re jön ki ! miért ne lenne új?
vagy 90 alatt
Újan kollega? Nem hiszem. Direkt írtam, hogy ÚJAN, hivatalos dealertől, nem kapod meg 96 rugó alatt. Kéz alól, használtan, meg ebayról tényleg nem kunszt 60körül találni, de akár 50ért is.
Megkaptam a pontos árakat Olaszországból
titánium tompító (51600SU) 37.600.-Ft 41.900.-Ft HELYETT
Ehhez rezonátor (51101SU) 56.100.-Ft
Ezt csak az újhoz írja a katalógus 2007-2009
Kevlár tompító (51513SU) 34.000.-Ft
Ehhez rezonátor (51512SU) 56.000.-Ft
Ezt írja a régihez is és az újhoz is 1995-2006 és 2007-2009
Van még raktáron TECHNIGAS Komplett rendszer 81.250.-Ft
Arrow Dob RS125-re (51600SU) 41.900.-Ft
Hi, érdekelne a kipuff, tudnál adni egy elérhetőséget, msn-en lenne a legjobb talán, enyémet megtalálod adatlapomon.
na akkor: 75 a váltó+ postaköltség, ezenkivűl új lánc szett, telófelujítás, ezenkivűl 1-2 kisebb gond(vezeték szakadás stb.) + munkaköltség ami kb. 70.000 ft
na Bencet megdorgaljuk:D,am megyek a campus fele mert az agip kuton nezek olajat:Dvki esetleg még?:D
én mennék szívesen, de hála a postának meg Bencének még nicsnen kész a moccom...
üdv srácok!debreceniek közül vki nem ér rá ma?:Dmegyek du motorozni arra
Akkor azért én is versenybe szállok. beletörték anno a powerem a hengerbe, és velem fizettették meg. + miután ráköltöttem náluk (see&see motors, csepel) 100 forintot a motorra, azután kb 2 napig működött.
200 rongy igy is ugy is sok annyiért komplett müködő blokkot lehet venni csak kicsit utána kell nézni nem mindég a márkaszervizre bizni mert azok ugy basszák át az embert hogy maga se hiszi el.És ezt akárhogy nézzük a tulaj hanyagsága miatt történt...de hogy 200 ezer egy váltó cseréjért ...ez olyan hihetetlenül hangzik ez az év átbaszása címért is indulhatna
nem mondtam hogy erest, de pl simsont hármat is. nameg nem oltom, csak érdeklődöm, komolyan kérdeztem, hogy az egész blokkot cserélték-e vagy mi, mert ha jól tudom a váltója baszódott el!
200e-ért biztosan remek RS-t lehet kapni... Ne már...
Miért kell oltani szegény srácot? Elég baj az neki, hogy ennyit rá kellett költeni a garanciás 2007-es motorjára.
azér akkor nem kispályán küldöd. egyesek ennyi pénzért komplett motort vesznek. egész blokkot cserélték, vagy mi?
200.000

mit vettél te abba?
fuu így közel az éjfélhez nincs erőm leírni. a héten kész lesz(hétfő-kedd) az ár használt alkatrészekből is surolja a 200.000-t ugyhogy marad még 1 évet(bár nem így terveztem)
50ért van arrow rndszer
Újan 96.600Ft-nál (rezó + kevlár dob) sokkal olcsóbban hivatalos üzletben nem igen kapod meg itt magyarországon. Ha mégis, akkor ciripelj, mert biznic lesz belőle :D
Rámírt hogy csere az én Rs emre....
ezért kérdeztem
Noénaztnemtudom .
jah 100ezer az arrow
Úgy tudom a MotorLine az Arrow + Giannelli hivatalos magyarországi importőre . Ebből kifolyólag gondolom az ár is náluk a legjobb ...