Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze hogy nagyobbat megy polinivel 34essel meg arrowal..
Lehet azért mert 33 évesen komolyabb gépet akar? De hogy ezt mért kell szóvátenni, hogy ki miért adja el a motorját? Nagyobbra akar ülni, és kész. A motor műszaki állapota más kérdés...
ne mondtam egy szóval sem hogy nincs benne annyi :)
csak nem értem hogy egy ÚJ motort miért kell eladni
jó -jó ha rs tetszik akkor ne vegyél mitot majd tavasszal ,idén nálam marad szerintem...mb80 aki kételkedik járjon utána!ne a levegőbe vádaskodjunk ,holnap nem melózom várom hivásod gyere el mond meg mennyit futott :TE JOBBAN TUDOD.
hello
nem tudja vki hogy ha nagyon füstöl a motor akkor hogy lehet állitani vmit hogy ne füstöljön? nem rs :D vmi gyerek cross...
kész a verda? Mi volt a baja végül?
vedd meg Kovi RS-ét, bár az 2003-as!
vagy van egy eladó fasza AF-1 sport pro-m, nah az az ami jobbat megy mint az RS-ek és sosincs semmi baja..
nah jó első kijelentés nagyjából igaz 20kg-val könyebb:P
Miért adod el ilyen fiatalon ? pedig állítólagosan egy két ezer km van benne....
Szutor!
Bocs de halottam 1-2 rossz szót a mito-ról bocs de nem de azér tköszi h szóltál
Hol lehet ilyen tankpadot venni?

vagy nem linkelne valaki valami normálisabbat?
misu mito nem érdekel?szerintem az enyém nem rossz vétel...
gyári alkatrészek ehhez is kurva drágák mint mindenhez...
Mivel olasz 2t, több odafigyelést igényel..
k2? Ez nem suzuki!
Vegyél RSt! Itt mi mást mondhatnánk?
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni azoktól akiknek k2-es 125-ös rs-ük van mert most került arra a sor h vennék egyet de nem tudom h milyen strapabírok meg ilyenek,állítólag "a nagyok mondták" h kategóriájában a legjobb motor!gondolkoztam tzr-en de erre valahogy jobban fáj a fogam na a lényeg az hogy valami tanácsot adhatnátok h érdemes-e rs-t venni meg az alkatrészek nagyon drágák?meg stb.....
A válaszokat előre is köszönöm! ÜDV
Sziasztok !

Nem tudja valaki,hogy hol lehet matricaszettet venni Aprilia RS 125-re?
Ki járt ma a népligetnél? Fekete Chesterfieldes RS, 96-97 közötti, még a régi faridomos.
Ezúton üzenem annak aki most 15:45-kor megelőzött egy RS125-tel Érden a Lőcsei úton lefelé hogy bizony a jó kurva anyádat. Ésszel közlekedj mert akármi történik neked fog jobban fájni.
hello: persze hogy lehet benne van a helye a powernek.
+30eft tudok belle power szettet igy ki lehet nyitni.
Hétfőn írok nekik, majd megírom a fórumra a választ.
majd ha megtudod érdeklödni hogy milyen árban van, légyszives szólj, köszi
arrow, leovince, gannelli ezeket tudok szerezni, de arrow árlistám még nincsen ezért külön kell lekérnem az árakat olaszból, az érkezés mindegyikre ugyan az az időpont.
ilyen arrow dobot is tudsz szerezni?
semmi gond, a kép tavaj lett feltöltve, de a Giannelli oldalán néztem, ott a motorokon már ilyen a vége a tompítónak. Szerintem változtatták, de már csak az újat tudom rendelni.
Ha gondolod rendeld meg és ha nem olyan akkor nem küldöm el, max csak vártál feleslegesen, ezért előre is bocs, de szerintem nem lesz gond.
lehet kiszedni a folytásokat +nagyobb karbi kell +talán az aprliában elektronilkát kell cseréni vagy kikell törni 1 darabot vhonnan +kipuf se árt.CSak pénz kérdése.
Lehet.