Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugye:D
ja akkor motul46@freemail.hu
Azt megtaláltam, csak nincs msn-em
bence nagyon sexi a videód :D:D
msn az adatlapomon
Hello
Ha még nincs gazdája, elérhetőséget az e-mail címemre kérhetnék?
mennyire durva,mikorvoltez már?2003,,2004,,irgalmatlan.bikepicsen fentvan még az összes képe.Régi szépidők amikor még volt értelme..

Te raktad össze
Még a képek is megvannak róla minden összerakási fázisban.
Ejj, fasza kis gép volt, az összes hibájával együtt. Kapta az ívet nálam rendesen. Kíváncsi vagyok, hogy az a dugó van benne e még, amivel én ragadtam
meg az enyém:)
ez az én motorom volt anno.
DE ismerős motor! :)
Sziasztok tudtok-e valami fojtást vagy fordulatszám szabályzót? mert az én mocim 10 ezernél többet nem pörög.
Mi lehet az oka?
illetve hogyan lehet a power szelep működését tesztelni?
köszönöm az infókat. sajna ma méregetés után kiderült, hogy az alaplapom a ludas, úgyhogy ha tud valaki 123-as rotax-hoz gyújtás alaplapot az érdekelne. jah ha valakinek idom gondjai lennének annak nagyon szívesen segítek, műanyagos vagyok, a hirdetés fennt van az adatlapomon.
de ahoz olyan rendezvényt kell csinálnoztok hogy megérje elmennem GYULÁRÓL
piaggioba nincs torpanás
Sziasztok!Van valakinek eladó fojtatlan elektronikája?Euro3-mas Rs-embe szeretnék rakni!
Nekem a fojtást a motorból a mille motors vette ki ingyen és bérmentve és közölték, hogy a garancia ugyan úgy él tovább mert ez a gyár előírása, hogy aki kell venni. Szóval a garanciának meg kell maradni, bár ilyen motornál nagyon szervíz függő, hogy mit vállalnak el gariba
700ért találsz hibátlan állapotút így szezon végén akkor szerencséd van....
szerintem ez egy rossz kérdés.attól függ kinek mennyire sürgős az eladás.reális ár meg mint olyan,jelen pillanatban,főleg szezon végén elég nehezen határozható meg.
Tudom hogy a Google a barátom, a Wiki meg a barátnőm, csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi
Hali!
Szerintetek mi a legkisebb ár, amit egy használtt, új desgines RSért (06-) kérhetnek el?
msn/email cimem:patvaros87@freemail.hu
06303207630
Keress meg valószinű tudok segiteni benne!
Nem kell félni
(bár én is paráztam) de mint modtam ha ezt tudom már rég nincs benne