Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mert nem ért rá a hétvégén a szerelő:(
de most megyek matekra utána pedig rögtö Hozzá,csak rád vártam hogy visszaírjál és márt indulok is.Hát remélem ugyanaz a bajunk..nagyon félek
szurkoljatok
IGEN

Nem csináltad meg hétvégén....?
szal üresben nagyjából normálisan/dadogva,csattogva durrogva/kipörgött,de sebbességben már szinte csak 5-6 ezer,de ha visszaváltottál akkor nagyjából felpörgött,de utána le is ment a fordulat nem?
Nem pörgött ki 1-esbe szinte soha csak ha visszapakoltam...
Igen

Detto ez volt az enyémmel is...
Elektronikát kinyitni és nincs ilyen gond...
B.A.J!
neked darált a motorod 5-6ezrnél,ugye.Utána kipörgött normálisan vagy megált ott és csak ugy tudtad kuhuzatni nagyjából ha visszaváltasz nem?
nem tudod mi van a motorommal? mert Dedét nem tudom elérni
Ebbe nem bízom mert megfogtam az alját és picit olajos lettem ezért gyanítom, tudtam hogy vmi nem stimmel mert a fátsófékre nem reagált a féklámpa... utána pedig tök mélyre kellet nyomni h. működjön.....
Nem lehet, hogy csak levegős?
Szisztok !

Hát nem hiszem el...
Most meg nincs hátsó fékem ,szivárog a munkahengernél vhol...
Segítsetek létezik hozzá javító szett....
Vagy van valakinek bontott hátsó fékmunkahengere (Rs 125 '05)

Köszi
Ha jövőre jönnétek, és elegen lennétek, szerintem nem volna akadálya akár egy külön Rs futamnak sem, de ha "csak" pár ereses jön, akkor is bizonyára el tud indulni valamelyik kategóriában, vélhetően X ben.
Majd megpróbálom nem elfelejteni, és jövőre szólok időben.
CSak érdekesség képpen, Biel legjobb köre versenyben: 1,03, volt egy Mito is ( 1,10) de asszem a mito betegeskedett.
Elado gyari aprilia olajos csomagolt legszuro,bal-jobb oldali kapcsolok 1999-2005,newfren fd0115os elso fekbetet.
-legszuro 3000Ft
-betet 4000Ft
-kapcsolok 3,5-3,5Ft

Erd: http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hello!

Megvannak még a power cuccaid? Msn cím vagy telószám?
írj mailt, mondtam.
Szia

Mi az a szinte.....
ill. teszel fel képet...
szeva, nekem van egy első dunlop 208-am, még 2-3e km-t biztos elmegy. És szinte ingyé' adom
ha érdekel, tyt kukac vnet pont hu-ra írj
Sziasztok !

A fojtás kivétele után a motorra rá sem lehet ismerni egész héten alig pihent........

Viszont most hogy MEGY nehezebb kanyarodni a kopott első gumimmal és majdnem megjöttem vele vasárnap...

Egyszóval keresek 110/70 17-et használtat jó áron...

Köszi
akkor cseréldd ki az enyémre nekem van egy folytatlan nincs megpiszkálva:D
nekem erről miért nem szólt senki? faszom ilyenekről lemaradok xd még indultam is vna
csak azért kérdeztem, mert én 6000km alatt kivégeztem a wössnert
Jó kis verseny volt ma Balassagyarmaton. Testközelből, az út széléről lehetett nézni a motorokat. Olyan igazi háztömb körüli verseny feeling, rengeteg 2T motorral.
Kár, hogy csak egy RS volt a mezőnyben, Mito7Gang .
nem. Nem nyúlok hozzá, tökéletesen működik a wössnerrel, így hogy Aszi beállította. Nem gyengült még, pedig már 8000km felett van a dugóban.
Nem lehet hogy drágán árulod és azért nem talál gazdára?
A teljes rendszer új ára 330 euro. A rezonátor maga 280 . És ugye a hangtompító nem kicsit sérült.
Jolly moto Rendszer Aprilia rs 125-re eladó ára: 70.000 huf az ár tartalmazza a rezonátort, dobot, csonkot, rugókat, csavarokat. Érdeklödni: 06-20-231-5840
hengert nem szedted le azóta?