Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ilyenből lehet fullpower verziót csinálni, tehát 29es lovas verziót?
Olyanra gondolok, amit Misoc linkelt
Az hogy melyik rezó a jobb azt úgy értettem hogy teljesítményben , és utána a hangtompítókra irtam hogy izlésem szerint melyik szol jobban :)
nekem is az tetszik:D az enyémem most arrow van bár már eléggé szét van... ezért akarok giannelit venni
Az, hogy a rezó hogy szól, egy bizonyos hangerő felett, gyakorlatilag csak a hangtompítótól függ.
Magyarul, nem a rezó szól másképpen, hanem a tompító:)
nem tudom melyik rezo a jobb :) de saját ízlésem szerint a Gianelli dob jobban szól az arrownál de csak ez a kúpvégű
amugy nekem arrow rezo van rajta
hát szerintem meg nem:D mert mind a 2nek megnéztem a rendszerét 2t motorhoz és teljesen máshogy néz ki...
néztem az oldalon, de a dob vége nem ugyanolyan... pedig nekem direkt ilyen végü kéne.. van esetleg pont ilyen?
Gianellit is az arrow gyártja tudtommal...
szia
a tieden maga a rendszer az arrow vagy ugyan ugy gianneli mint a dob? melyikkel szól jobban arrow vagy a sajátjával?
köszi
Aprilia rs 125 2007-es ujszerü állapotban kevesett futott 3000-km.
11kw külföldi papirokkal eladó.
ár=595eft
érd:705377495
November 16.-án érkezik árunk olaszból, ha időben megrendeled akkor tudunk hozni.Három típus létezik RS125-re
Alumínium: (53510) 29.750.-Ft
Carbon: (53511) 34.630.-Ft
Kevlár: (53512) 35.380.-Ft
www.citybike.hu
motorline tud neked hozni újat
30 alatt van asszem az új dob.
Istenien szól
Ha vki tud ilyen kipufogó dobot- rs125- höz akkor szóljon
nekem nagyon bejön ez a "runnerződ" szín szal a tieden is jólállna. bár lehet a kék felni bezavarna... sztem ugy a legegyszerűbb ha elmész egy boltba, és hozzáteszed a felnihez ugy becsomagolva... látni fogod kb hogy mutat.
am nem szenvedtem vele sokat. progripnek a felnicsikját vettem amivel van ojan kis plasztika. azzal könnyű felrakni, csak én ráragasztottam egy kis anyagdarabot, h ne karmizsálja össze a felnit
persze ajándékba mellé még pár garnitúra gumi meg fékbetét meg tartalék alkatrész...jah meg mivel nem vehet részt forgalomba ezért a ducato-t is adjuk hozzá...az árból persze lehet alkudni...feléért is elvihető de beszámtok méregdrágán lelakott robogót is!
és természetesen mindenre örök garancia van...
BOHÓC
szép a motorod azzal a felnicsíkkal, sok baj volt vele? én is gondolkozok egyen, csak nem tudom, h milyen színű legyen...
hát énis csak viccnek szántam:D de esetleg érdekel a runner?:D
2t !olcsóbb csere lehet de reálisan csak ,kb 50 ajánlatot kaptam ez ügyben de mond mid van meglátom .
szép a mitod... csere nem érdekel?
Ajha, egész jó ár, de hol a másik motor a képről? Gondolom ennyiért, ricsiével együtt adjátok ezt a két kis széria modellt.
a 1250ös átirása 16000 eredetvizsga 20 ftkörül köbcentinként +törzskönyv 6000ft + kötelezö 1000 körül nekem nyáron 28000e fájt.
helo! szeretném kérdezni hogy egy 125-ös motor névreírása mennyibe kerül?
igen tudok róla, nagyon mókolva van sajnos az egész szerkezet. Mondják, hogy szarból nem lehet várat építeni, hát most majd kiderül.
A szimmeringes infot köszi, legalább azon nem kell többet agyalnunk.