Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így úgye

és gooooooooo

köszi srácok mindjárt kipróbálom
A Fő panelbe ezzel kárt nem tudok tenni....

Tudom CSINÁLD MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR....
Nyulj alá egy hegyes késsel a közepénél azt törd ki onnan.
Úgy hogy a vezetőképessége megszakadjon ez egy úgymond vezeték?
El tudom vágni pengével?
azt törd el, vagy vágj ki belőle egy darabot
Sziasztok!

Itt járok az elektronikán belül találtam egy kb 2,5-3 cm -es lapot de lehet hogy egy nem tól vastag pálcika nem mertem nagyon mélyen kapirgálni. HA Ő AZ. Akkor mennyire kell elvágni ill kell kivenni belőle darabot?

Help
Mármint hol nem mentem nemzetköziben?
Veteránnal annó mentem A-A-ban.A 400 meg nem volt nemzetközi,csak magyar.Ha lenne értelmes nemzetközi mezőny mennék,de már magyar mezőny sincs,nemhogy nemzetközi.
ahh

nekem ojan fekete kellene mint az első ülés is
ojan mint neked! nemaarom mindkettőt áthúzatni, de azért kösz!
TAvaly az eroringen a 600 ban az tényleg erős volt.
Te Attis, te hogy hogy nem mentél nemzetköziben?
kárpitos megcsinálja
ő
moto7gang!

az a problémém, h szertném lecserélni a gyárilag piros hátsóülésemet egy feketére... aszalóséknál a pályamotorokról azokat ugyis leszedik? nemlehet ott egyet olcsón bótolni? vagy esetleg még egy ijet, h adom az enyém és adnak egy feketét? vagy már nagyon cigánykodok?
Aprilia alkatrészek eladók:
érd:705377495
Srácok!
A karburátoron belül hová megy a pumpa által benyomott 2T olaj? Közvetlenül a szívócsőbe nyomja?
sőt még padon is bemérette szóval mi vagyunk a hülyék
mint 400-ban a 85 lovas 2t motorok mellett még váltottam egyet a 60LE-s NSR-emmel.De ha nekik jobb így legyen az is 47
robkaa46@vipmail.hu

írj, lehet tudok segíteni
holnap felhívlak!
Üdv
hívj fel!

0620 5140810
Szted a többi Miton milyen a henger ha nem Alu?És a polini nem is krómos hanem acélperselyes amit alapbol nem illesztehtsz olyan szorosra mint egy krómost tehát a kompressziót te legfeljebb kissebbre varázsoltad benne de nem nagyobbra föleg nem 1 gyürüs dugóval...Ugyh erröl ennyit vicc az egész föleg a 47Le...
Mért kell kihangsúlyozni h olcsó 1 gyűrűs? a 2 gyűrűs nem kopik úgy, később gyengül el.
a 160-as hány századra lett illesztve?
egy jól beállított gyári kikerüli a 160ast
lehet tapsolni, de te is tudod hogy sose volt 47lóerő az a motor
Mivel gyárilag 40lóerős a 160polini,így a sok átalakítás nemhiszem,hogy nem tud 7lóerőt.Mind1.Felejtsétek el
csak 5 lóerős.
a 47lóerős űrhajót